POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 14:56:07] • Świnoujście

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Dokładnie we wtorkowe południe, na cmentarzu komunalnym przy ulicy Karsiborskiej zebrali się przyjaciele, rodzina i wszyscy Ci, którzy chcieli pożegnać brutalnie zamordowanego Piotra Wawrzynowicza. Na pogrzebie znalazł się także doprowadzony przez służbę więzienną brat zamordowanego 19-latka.



Na pogrzeb 19-letniego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób, które chciały nie tylko pożegnać swojego kolegę, ale także wyrazić sprzeciw wobec przemocy.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Ciało Piotra zostało skremowane, a biała urna spoczęła pod ziemia, tuż obok rodzinnych grobów.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

W asyście uzbrojonych strażników więziennych, na cmentarz został doprowadzony także brat zamordowanego 19-latka.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Podczas ceremonii, odczytany został list od szkolnej koleżanki Piotra, która wyznała, że jako osoba niepełnosprawna, podziwiała go za jego zaradność, pewność siebie i siłę do walki z przeciwnościami losu. Jak przyznała w liście, Piotr nigdy nie oczekiwał pomocy, jednak zawsze starał się nieść pomoc innym.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 128, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 128

Gość • Sobota [14.01.2017, 17:23:31] • [IP: 95.129.228.**]

spoczywaj w bogu kiedyś się zobaczymy PIOTRUSIU\\\\\\

Gość • Piątek [13.01.2017, 18:53:59] • [IP: 84.57.35.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.01.2017, 22:46:07] • [IP: 93.245.93.***]

nie wiem nie moje dziecko a serce boli boze spraw aby rodzicie znalezli spokoj piotr badz tam szczesliwy

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:18:05] • [IP: 94.217.234.***]

sorry, pomylilam ul.krzywa z stajera/lucyczka...tam jest tem syff

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:57:29] • [IP: 94.254.179.**]

Biedny chłopak 😢 to żadna wina brata, brat nikogo nie zabił i nad nikim się nie znęcał! Zbłądził, ale nie on jeden!! W* ze świtą jest znacznie gorszy, a jakoś w pierdlu nie siedzieli!!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 08:32:21] • [IP: 46.231.62.**]

Siema C*

Gość • Czwartek [12.01.2017, 00:18:18] • [IP: 94.254.227.***]

Dokladnie Soczek nikogo nie zabil, kasa nie jest najwazniejsza! Nie miesza sie rodziny! A Soczek to moze i oszust, cwaniak i lawirant ale na pewno ma wiecej honoru, serca i jakies zasady! Trzymaj sie Soczek.

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:01] • [IP: 2.108.233.***]

Łączę się w bólu z rodzicami i bratem. Spoczywaj w pokoju Piotrze.

Gość • Środa [11.01.2017, 11:01:45] • [IP: 86.29.198.***]

Odwalcie sie od brata Piotra, nie szukajcie w nim winy, winni sa ci zwyrodnialcy ktorzy bestialsko go zamordowali. Rodzice Piotra nie odpuszczajcie , spoleczenstwo jest z wami i bedzie was wspierac, nie zostawimy tego i nie zapomnimy.

Gość • Środa [11.01.2017, 09:07:42] • [IP: 77.114.18.***]

Zabili za brata??zabili bo nie maja szacunku. .serca..nikt nie wpoił im żadnych wartości..dlatego zabili.Oskarzanie brata jest niesmaczne, wręcz odrażające.Nie wyobrażam sobie jaki ból noszą w sercu rodzice i rodzina Piotra.Powinnismy dawać im sile.A tu co niektórzy tylko zadają kolejne ciosy w serce.Wszystkim bliskim Piotra życzę by wreszcie zaznali spokoju, choć dziwnie to brzmi w obliczu takiej tragedii, ale właśnie tego Państwu życzę.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:46:26] • [IP: 93.92.59.***]

Trzymaj sie soczek jestesmy z toba sercem i myslami

Gość • Środa [11.01.2017, 08:18:16] • [IP: 93.92.59.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 07:56:35] • [IP: 77.115.77.**]

Gość • Środa [11.01.2017, 02:15:20] • [IP: 93.94.188.**] BARDZO WAŻNE SŁOWA*****DZIĘKUJĘ ZA NIE, ALE I ZA DODANIE JEMU, BRATU PIOTRKA OTUCHY I ZA WSPARCIE TEGO CHŁOPAKA I TEŻ CAŁEJ RODZINY.

Gość • Środa [11.01.2017, 02:15:20] • [IP: 93.94.188.**]

Pawel Wawrzynowicz nie znam Cię ale cały czas myślę o Tobie. Twoi rodzice są razem, wspierają się, razem cierpią i płaczą. ...a Ty jesteś sam...nie ma przy Tobie nikogo kto by Cię przytulił w tak ciężkim czasie. Pamiętaj ze musisz żyć i zmienić się ze względu na pamięć o Twoim bracie. Bardzo Ci współczuję i wierzę że Ci się uda...dla Piotrka. Po tej stronie muru masz wielu życzliwych sobie ludzi. Pamiętaj o tym. Życzę Ci dużo siły i wiary w to że wszystko z czasem się ułoży. Rodzina jest najważniejsza a miłość potrafi czynić cuda. Jestem myślami z Tobą...

Gość • Środa [11.01.2017, 01:52:32] • [IP: 93.94.188.**]

Do [IP: 94.254.227] jak mogła? Masz dzieci? Matka kocha bezgranicznie. I nie pisz ze to przez brata bo nic nie wiesz o tym chłopaku. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobił. Pogubil się... Ale wierzę że wyciagnal lekcje. A to co przydarzyło się bratu jest niewobrazalną tragedią. Paweł bardzo cierpi i napewno siebie obwinia. Ale musi żyć i wierzyć że Piotrek nad nim będzie czuwał. Paweł bardzo Ci współczuję. Mam nadzieje ze dasz rade i czas ukoi ból. Pamiętaj to NIE Twoja wina !! I nikomu nie daj sobie tego wmówić. Winne są tylko te bestie które dopuściły się tej zbrodni. I zapłacą za to zło. My mieszkańcy nie pozwolimy im spokojnie żyć bezwzględu na to jakie wyroki dostaną. DOŚĆ MILCZENIA I PRZYZWOLENIA NA ROZSIEWANIE ZŁA. Rodzino W* niech ta tragedia Was od siebie nie oddali. Mam nadzieje ze odnajdziecie w sobie siłę dzięki wzajemnemu wsparciu i miłości. Napewno tego chciałby Piotrek...

Gość • Środa [11.01.2017, 00:49:37] • [IP: 86.29.198.***]

Wyrazy wspolczucia dla rodzicow I brata. Jestesmy Z wami. Piotrze niech ci do snu graja anielskie chory.:(

Gość • Środa [11.01.2017, 00:21:34] • [IP: 92.42.116.***]

S*bierz te kur...na wuzek. Widzisz wziąłeś całą winę na siebie kryjesz kolegów a oni w zamian zabili ci brata. W takich okolicznościach nikt nie powie że jesteś frajer. Pomścij brata ty jesteś dobry chłopak kochałeś rodziców nie robiłeś nikomu krzywdy szanujemy cie! to co się stało da ci na pewno duzoooo do myślenia.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:45:52] • [IP: 95.129.224.**]

Tragedia to jest jak ktoś ginie w nieszczęśliwym wypadku, to było celowe i brutalne morderstwo, oprócz wyroku Sądu mam nadzieję, że nigdy nie zaznają spokoju psychicznego żyjąc ze świadomością czego dokonali.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:34:35] • [IP: 109.241.63.**]

dlaczego tak piszecie ten brat naprawde go kochal a jak on zacznie mowic o waszej prrzegranejmii to macie armia prrzerabane i tego wam zycze za smieerc pioytrusia piotrusia duoki

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:59:01] • [IP: 92.42.114.**]

Jeśli brat siedzi za narkotyki to się nie dziwię, że po wyjściu może przestać. Nie zdziwiłbym się jakby zajął się czymś bardziej destrukcyjnym i wymierzonym w konkretne osoby, rodziny. Nie wyobrażam sobie by zabicie młodszego brata mogło zmusić do jakiejkolwiek współpracy z zabójcami, raczej do odwetu i to z wielokrotną mocą. Takich rzeczy się nie robi. To jest słabe i pokazujące, że nie potrafią się" rozliczyć" z osobą, na której chcą wywrzeć nacisk. Piotrek niech spoczywa w pokoju, wielka szkoda młodego człowieka, ale dla sprawców najpewniej liczyło się tylko to, że to" brat", a nie jakim był człowiekiem :(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:53] • [IP: 88.156.206.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

R . . . k • Wtorek [10.01.2017, 22:49:42] • [IP: 95.129.225.**]

[*] SPOCZYWAJ W SPOKOJU [*] DOSC SIE NACIERPIALES W SWOIM KROTKIM ZYCIU. .. :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:37:38] • [IP: 83.21.49.***]

(*)

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:30:56] • [IP: 164.127.229.***]

dawac te 4 szmaty pogadam z nimi

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:16:40] • [IP: 188.146.167.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Oglądasz 1-25 z 128
■ Ponad 10 milionów złotych wypłacono w ubiegłym roku mieszkańcom naszego miasta z rządowego programu 500 plus. W tym roku przewiduje się, że świadczenia będą kosztowały około 15 milionów! ■ Ten rajd mógł się skończyć naprawdę tragicznie. Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się jeden ze świnoujskich kierowców, który wsiadł za kółko po wpływem alkoholu. 53- latek rozbijał wszystko co napotkał na swojej drodze. Ściął znak drogowy, dwie latarnie uliczne, uszkodził inne pojazdy, a na końcu prawie wjechał do restauracji McDonald s. To cud, że nikomu nic się nie stało. Na miejsce wezwano policję. Mieszkaniec Świnoujścia trafił już do policyjnego aresztu, wkrótce usłyszy zarzuty ■ Trudno dojechać. Czy wiedzą o tym nasi urzędnicy?. Nasz Czytelnik szczerze zachęca, żeby wybrać się na ulicę Portową w Świnoujściu. Stan drogi jest tragiczny - pisze - dziura na dziurze. Jest to droga, za którą odpowiada miasto ■ 35- latek okradł swojego szefa! Ukradł elektronarzędzia wartości 2 tysięcy złotych! Świnoujscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł elektronarzędzia swojemu pracodawcy, a ponadto odzyskali część skradzionych przedmiotów o łącznej wartości blisko 2.000 zł. Dodatkowo mężczyzna okazał się poszukiwanym do innej sprawy przez Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim celem odbycia kary pozbawienia wolności■ Oszukał seniorkę - najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Policjanci zatrzymali sprawcę, który oszukał seniorkę. Mężczyzna okradł kobietę z oszczędności, namawiając ją do wypłacenia pieniędzy z konta, aby je uchronić przed "atakiem" hakerów. Mężczyzna został zatrzymany w Warszawie. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Mundurowi apelują do seniorów o rozwagę i ostrożność ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat! Dzisiaj odebrali medale! W dniu 18 stycznia 2017 roku, o godzinie 14.00 w Sali Urzędu Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość wręczenia Medali 50-Lecia Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość zaproszonych zostało 7 par małżeńskich ■ Połączą „jedynki”? Czytelnik: Gdzie dobro dzieci? Magistrat nie chce zdradzić szczegółów, jak ma wyglądać reforma oświatowa w naszym mieście. Docierają już do nas jednak sygnały od oburzonych rodziców, którzy sprzeciwiają się łączeniu szkół ■ W dniu 16 01 br. W parku zdrojowym znaleziono pęk kluczy z referentką. Właściciel proszony o kontakt tel. 506258532 ■