POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 14:56:07] • Świnoujście

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Dokładnie we wtorkowe południe, na cmentarzu komunalnym przy ulicy Karsiborskiej zebrali się przyjaciele, rodzina i wszyscy Ci, którzy chcieli pożegnać brutalnie zamordowanego Piotra Wawrzynowicza. Na pogrzebie znalazł się także doprowadzony przez służbę więzienną brat zamordowanego 19-latka.



Na pogrzeb 19-letniego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób, które chciały nie tylko pożegnać swojego kolegę, ale także wyrazić sprzeciw wobec przemocy.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Ciało Piotra zostało skremowane, a biała urna spoczęła pod ziemia, tuż obok rodzinnych grobów.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

W asyście uzbrojonych strażników więziennych, na cmentarz został doprowadzony także brat zamordowanego 19-latka.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

Podczas ceremonii, odczytany został list od szkolnej koleżanki Piotra, która wyznała, że jako osoba niepełnosprawna, podziwiała go za jego zaradność, pewność siebie i siłę do walki z przeciwnościami losu. Jak przyznała w liście, Piotr nigdy nie oczekiwał pomocy, jednak zawsze starał się nieść pomoc innym.

Piotrze, spoczywaj w pokoju... Na pogrzeb zamordowanego Piotra Wawrzynowicza przybyło kilkaset osób. Zobacz film!

fot. Kamil Zwierzchowski

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 128, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 128

Gość • Sobota [14.01.2017, 17:23:31] • [IP: 95.129.228.**]

spoczywaj w bogu kiedyś się zobaczymy PIOTRUSIU\\\\\\

Gość • Piątek [13.01.2017, 18:53:59] • [IP: 84.57.35.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [12.01.2017, 22:46:07] • [IP: 93.245.93.***]

nie wiem nie moje dziecko a serce boli boze spraw aby rodzicie znalezli spokoj piotr badz tam szczesliwy

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:18:05] • [IP: 94.217.234.***]

sorry, pomylilam ul.krzywa z stajera/lucyczka...tam jest tem syff

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:57:29] • [IP: 94.254.179.**]

Biedny chłopak 😢 to żadna wina brata, brat nikogo nie zabił i nad nikim się nie znęcał! Zbłądził, ale nie on jeden!! W* ze świtą jest znacznie gorszy, a jakoś w pierdlu nie siedzieli!!

Gość • Czwartek [12.01.2017, 08:32:21] • [IP: 46.231.62.**]

Siema C*

Gość • Czwartek [12.01.2017, 00:18:18] • [IP: 94.254.227.***]

Dokladnie Soczek nikogo nie zabil, kasa nie jest najwazniejsza! Nie miesza sie rodziny! A Soczek to moze i oszust, cwaniak i lawirant ale na pewno ma wiecej honoru, serca i jakies zasady! Trzymaj sie Soczek.

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:01] • [IP: 2.108.233.***]

Łączę się w bólu z rodzicami i bratem. Spoczywaj w pokoju Piotrze.

Gość • Środa [11.01.2017, 11:01:45] • [IP: 86.29.198.***]

Odwalcie sie od brata Piotra, nie szukajcie w nim winy, winni sa ci zwyrodnialcy ktorzy bestialsko go zamordowali. Rodzice Piotra nie odpuszczajcie , spoleczenstwo jest z wami i bedzie was wspierac, nie zostawimy tego i nie zapomnimy.

Gość • Środa [11.01.2017, 09:07:42] • [IP: 77.114.18.***]

Zabili za brata??zabili bo nie maja szacunku. .serca..nikt nie wpoił im żadnych wartości..dlatego zabili.Oskarzanie brata jest niesmaczne, wręcz odrażające.Nie wyobrażam sobie jaki ból noszą w sercu rodzice i rodzina Piotra.Powinnismy dawać im sile.A tu co niektórzy tylko zadają kolejne ciosy w serce.Wszystkim bliskim Piotra życzę by wreszcie zaznali spokoju, choć dziwnie to brzmi w obliczu takiej tragedii, ale właśnie tego Państwu życzę.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:46:26] • [IP: 93.92.59.***]

Trzymaj sie soczek jestesmy z toba sercem i myslami

Gość • Środa [11.01.2017, 08:18:16] • [IP: 93.92.59.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 07:56:35] • [IP: 77.115.77.**]

Gość • Środa [11.01.2017, 02:15:20] • [IP: 93.94.188.**] BARDZO WAŻNE SŁOWA*****DZIĘKUJĘ ZA NIE, ALE I ZA DODANIE JEMU, BRATU PIOTRKA OTUCHY I ZA WSPARCIE TEGO CHŁOPAKA I TEŻ CAŁEJ RODZINY.

Gość • Środa [11.01.2017, 02:15:20] • [IP: 93.94.188.**]

Pawel Wawrzynowicz nie znam Cię ale cały czas myślę o Tobie. Twoi rodzice są razem, wspierają się, razem cierpią i płaczą. ...a Ty jesteś sam...nie ma przy Tobie nikogo kto by Cię przytulił w tak ciężkim czasie. Pamiętaj ze musisz żyć i zmienić się ze względu na pamięć o Twoim bracie. Bardzo Ci współczuję i wierzę że Ci się uda...dla Piotrka. Po tej stronie muru masz wielu życzliwych sobie ludzi. Pamiętaj o tym. Życzę Ci dużo siły i wiary w to że wszystko z czasem się ułoży. Rodzina jest najważniejsza a miłość potrafi czynić cuda. Jestem myślami z Tobą...

Gość • Środa [11.01.2017, 01:52:32] • [IP: 93.94.188.**]

Do [IP: 94.254.227] jak mogła? Masz dzieci? Matka kocha bezgranicznie. I nie pisz ze to przez brata bo nic nie wiesz o tym chłopaku. Nigdy nikomu krzywdy nie zrobił. Pogubil się... Ale wierzę że wyciagnal lekcje. A to co przydarzyło się bratu jest niewobrazalną tragedią. Paweł bardzo cierpi i napewno siebie obwinia. Ale musi żyć i wierzyć że Piotrek nad nim będzie czuwał. Paweł bardzo Ci współczuję. Mam nadzieje ze dasz rade i czas ukoi ból. Pamiętaj to NIE Twoja wina !! I nikomu nie daj sobie tego wmówić. Winne są tylko te bestie które dopuściły się tej zbrodni. I zapłacą za to zło. My mieszkańcy nie pozwolimy im spokojnie żyć bezwzględu na to jakie wyroki dostaną. DOŚĆ MILCZENIA I PRZYZWOLENIA NA ROZSIEWANIE ZŁA. Rodzino W* niech ta tragedia Was od siebie nie oddali. Mam nadzieje ze odnajdziecie w sobie siłę dzięki wzajemnemu wsparciu i miłości. Napewno tego chciałby Piotrek...

Gość • Środa [11.01.2017, 00:49:37] • [IP: 86.29.198.***]

Wyrazy wspolczucia dla rodzicow I brata. Jestesmy Z wami. Piotrze niech ci do snu graja anielskie chory.:(

Gość • Środa [11.01.2017, 00:21:34] • [IP: 92.42.116.***]

S*bierz te kur...na wuzek. Widzisz wziąłeś całą winę na siebie kryjesz kolegów a oni w zamian zabili ci brata. W takich okolicznościach nikt nie powie że jesteś frajer. Pomścij brata ty jesteś dobry chłopak kochałeś rodziców nie robiłeś nikomu krzywdy szanujemy cie! to co się stało da ci na pewno duzoooo do myślenia.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:45:52] • [IP: 95.129.224.**]

Tragedia to jest jak ktoś ginie w nieszczęśliwym wypadku, to było celowe i brutalne morderstwo, oprócz wyroku Sądu mam nadzieję, że nigdy nie zaznają spokoju psychicznego żyjąc ze świadomością czego dokonali.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 23:34:35] • [IP: 109.241.63.**]

dlaczego tak piszecie ten brat naprawde go kochal a jak on zacznie mowic o waszej prrzegranejmii to macie armia prrzerabane i tego wam zycze za smieerc pioytrusia piotrusia duoki

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:59:01] • [IP: 92.42.114.**]

Jeśli brat siedzi za narkotyki to się nie dziwię, że po wyjściu może przestać. Nie zdziwiłbym się jakby zajął się czymś bardziej destrukcyjnym i wymierzonym w konkretne osoby, rodziny. Nie wyobrażam sobie by zabicie młodszego brata mogło zmusić do jakiejkolwiek współpracy z zabójcami, raczej do odwetu i to z wielokrotną mocą. Takich rzeczy się nie robi. To jest słabe i pokazujące, że nie potrafią się" rozliczyć" z osobą, na której chcą wywrzeć nacisk. Piotrek niech spoczywa w pokoju, wielka szkoda młodego człowieka, ale dla sprawców najpewniej liczyło się tylko to, że to" brat", a nie jakim był człowiekiem :(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:53] • [IP: 88.156.206.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

R . . . k • Wtorek [10.01.2017, 22:49:42] • [IP: 95.129.225.**]

[*] SPOCZYWAJ W SPOKOJU [*] DOSC SIE NACIERPIALES W SWOIM KROTKIM ZYCIU. .. :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:37:38] • [IP: 83.21.49.***]

(*)

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:30:56] • [IP: 164.127.229.***]

dawac te 4 szmaty pogadam z nimi

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:16:40] • [IP: 188.146.167.***]

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Oglądasz 1-25 z 128
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■