POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.01.2017, 07:34:01] • Świnoujście

Czytelnik wyczuł na plaży zapach fekaliów. Jak się okazuje, jest to naturalne...

Czytelnik wyczuł na plaży zapach fekaliów. Jak się okazuje, jest to naturalne...

fot. Czytelnik

Podczas zimowego spaceru po plaży, jeden z naszych Czytelników poczuł zapach fekaliów na plaży. Jak sądził, może być to szambo lub odpady chemiczne. Okazało się, że to całkowicie normalne zjawisko o tej porze roku.

- Od białej wieży idąc w stronę wiatraka, strasznie czuć fekaliami (szambem) lub odpadami chemicznymi - informuje Czytelnik.

Z prośba o odniesienie się do słów Czytelnika, zwróciliśmy się do naczelnika Biura Dyrektora Urzędu/rzecznika UMS.

Czytelnik wyczuł na plaży zapach fekaliów. Jak się okazuje, jest to naturalne...

fot. Czytelnik

- Zjawisko to występuje w tym miejscu cyklicznie. Nie jest to zapach fekaliów, ale zachodzących w warstwach gleby procesów rozkładu, które są tam wyczuwalne zwłaszcza po roztopach lub przy niskim stanie wody, po zejściu wysokiej wody - informuje Ewa Wieczorek.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gośćnevo • Piątek [13.01.2017, 14:14:43] • [IP: 88.91.47.***]

jest rura i nia wyplywaja scieki

Gość • Środa [11.01.2017, 20:21:14] • [IP: 95.91.227.***]

AGENDA 21 • Środa [11.01.2017, 17:00:24] • [IP: 80.245.178.***].,. ...idz do psychiatry...ale watpie ze w w tym kibucu znajdziesz tak dobrego fachowca zeby ci buraku pomogl.

AGENDA 21 • Środa [11.01.2017, 17:00:24] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Środa [11.01.2017, 15:15:18] • [IP: 92.42.113.***] WŁAŚNIE, WŁAŚNIE, SZKOPY ŻYJĄ Z BANDYTYZMU I ROZBOJU. JAK ZAJUMAŁY DUŃCZYKOM NASZ SŁOWIAŃSKI OBODRZYCKI SZLEZWIG-HOLSZTYN, TO DO TEJ PORY GO OGRABIAJĄ TAK JAK POZOSTAŁE NASZE PRASTARE, SPRZED SZEŚCIU I PÓŁ TYSIĄCA LAT SŁOWIAŃSKIE POLSKOJĘZYCZNE ZIEMIE. A TU WERWOLF I SZKOPSKIE Z WYPRANYMI MÓZGAMI PACHOŁKI CIEMNOTĘ KRZYŻACKĄ NAM WCISKAJĄ NA OKRĄGŁO. CIEKAWE CZY ROBIĄ TAK SAME Z SIEBIE Z GŁUPOTY CZY SZMAL OD SZKOPA DOJĄ ? JESZCZE NAM BĘDĄ WMAWIAĆ, ŻE LECHICCY PIASTOWE TO OBŻYDLIWE KRZYŻACTWO, ALBO CHAZARIA ZBYDLĘCONA JAKAŚ.

Gość • Środa [11.01.2017, 16:38:42] • [IP: 178.238.252.***]

Mieszkam w Swinoujscie od 1952 roku , przy namierniku przy wejsciu na falochron , tam zawsze gdzie smierdzialo zgnilizna , kiedy ostatnio uszczelniano zglaszano do Urzedu Morskiego , ze miedzy kamieniami wylewa ciemna woda , szczegolnie w lecie , gdy byla wysoka temperatura , to jest proces gnilny z lisci splywajacy z PARKU zdrojowego . ..AMEN..

Gość • Środa [11.01.2017, 16:24:45] • [IP: 80.245.189.***]

Co ten czlowiek z UM pier...li, jakby bylo tak jak on mowi to mielibysmy takich miejsc wiele na calym swiecie. Tak wydostaja sie scieki komunalne.. Jeszcze pare lat temu nie bylo kanalizacji w rejonie ul Jachtowej.

NieAndrzej • Środa [11.01.2017, 15:40:55] • [IP: 178.238.251.**]

AGENDA 21 Polska jako państwo istnieje od 966 i nie obejmowało tej wyspy jak przyjęto chrzest. Świnoujście jest POLSKIE od momentu, kiedy zabraliśmy je Niemcom. To że wcześniej należało do jakiejś słowiańskiej wiochy nie ma nic do rzeczy. Utożsamiasz się z jakimś konkretnym plemieniem Słowiańskim? Za dużo gry o tron się naoglądałeś i szukasz na siłę odwiecznego sporu, w tym nudnym życiu?

Gość • Środa [11.01.2017, 15:15:18] • [IP: 92.42.113.***]

Te ziemie były niemieckimi niewiele lat, wcześniej to były nasze, szwedzkie i duńskie. Tak więc AGENDA21 ma rację. A wszyscy niedouczeni o gestapowskiej niesprawiedliwości marsz do książek i douczyć się historii. Jak pierwotnie nazywał się Wolgast? Wołogoszcz, co to znaczy Berlin, od czego wziął swoją nazwę, dlaczego w herbie ma niedźwiedzia? Fakt, za naszych byłych czasów na tych ziemiach Świnoujścia nie było, ale ziemie były nasze.

AGENDA 21 • Środa [11.01.2017, 13:41:02] • [IP: 80.245.178.***]

AD: NieAndrzej. LOL, ALE Z WAS NIEDOUCZONE TŁUCZKI ŁYKAJĄCE SZKOPSKĄ GOEBBELSOWSKĄ PROPAGANDĘ JAK MIŚ MIÓD. CHCIAŁEM WAM PRZYPOMNIEĆ, ŻE NASZE PRASTARE SŁOWIAŃSKIE TERENY SIĘGAŁY AŻ DO HAMBURGA, GDZIE BANDYCI Z IMPERIUM UTWORZYLI LIMES.W OKRESIE PÓŹNIEJSZYM SZAJKI ZBRODNIARZY Z CESARSTWA SYSTEMATYCZNIE ORGANIZOWALI KRUCJATY I TYM PODOBNE BANDYCKIE NAPADY MASOWO NAS MORDUJĄC I GRABIĄC. TAK JEST DO DNIA DZISIEJSZEGO. DZISIAJ AKURAT WIĘCEJ GRABIĄ MNIEJ MORDUJĄ, ALE TO MOŻE SZYBKO SIĘ ZMIENIĆ. MOGĄ TAK DZIAŁAĆ BO MASA POPAPRAŃCÓW I TYM PODOBNYCH ZDRAJCÓW OBSTAJE PRZY ZBRODNICZEJ SZKOPSKIEJ BANDZIE. Sobie niedouki poczytać na Wikipedii : Limes Sorabicus DO NAUKI GŁĄBY.I NIE KWICZEĆ MI TU BEZMYŚLNIE.

Gość • Środa [11.01.2017, 13:23:54] • [IP: 178.238.253.***]

To ja wam powiem, okrety wojskowe spuszczaja fekalia do baltyku ;) pozdro

Gość • Środa [11.01.2017, 13:01:37] • [IP: 62.69.253.***]

moze czytelnika tyłka nie podtarł

NieAndrzej • Środa [11.01.2017, 12:42:18] • [IP: 178.238.251.**]

AGENDA 21 To może będzie dla twojego nastoletniego umysłu szokiem, ale to my okupujemy Swinemünde. Do dzisiaj Niemcy starszej daty nas za to nienawidzą i tego nie ukrywają. Nawet piosenki pisali jeszcze przed wojną o ich wspaniałym kurorcie, duma Niemiec. Nierób przypału. A siarką śmierdziało od zawsze, chyba ktoś w końcu wyjął głowę z własnego tyłka i poczuł.

Gość • Środa [11.01.2017, 12:21:17] • [IP: 178.238.252.***]

AGENDA 21 coś ci się w główce pokręciło. okupantami to jesteśmy tu my. być może to niemiecka *.

AGENDA 21 • Środa [11.01.2017, 11:13:38] • [IP: 80.245.178.***]

TAM NA ZAKRĘCIE PRZY KAMIENIACH PRZED STAWĄ GALERIOWĄ WALI OD CZASÓW SZKOPSKIEJ OKUPACJI. TO TE ŚWINIE TAM TYLE TEGO SYFU ZOSTAWIŁY. ZRESZTĄ W CAŁYM KRAJU BURDEL ZROBIŁY I JESZCZE NAM ODSZKODOWANIA I REPARACJI WOJENNYCH DO TEJ PORY NIE ZAPŁACIŁY.

Gość • Środa [11.01.2017, 11:06:36] • [IP: 83.21.57.**]

Co w tym dziwnego?. ADLER pływa cały rok, a pasażerowie jego korzystają z toalet również.

Gość • Środa [11.01.2017, 09:53:31] • [IP: 188.122.20.***]

Odkąd pamiętam w tej części plaży przy falochronie czuć było siarkowodór -zgniłe jaja.

Gość • Środa [11.01.2017, 09:44:22] • [IP: 80.245.184.*]

Tam zawsze śmierdzi przy galeriowej od lat.

Gość • Środa [11.01.2017, 09:40:19] • [IP: 80.245.184.**]

Wielu ludziom wydaje się naiwnie że przyroda/ ekologia to tylko ładne widoki, miłe zapachy i głos nawołujących się waleni zmieszany z piękną, majestatyczną muzyką. Konfrontacja z rzeczywistością bywa wstrząsająca. Czytelnikowi przypomnę (może raczej wyjaśnię) że fundamentalnym źródłem składników odżywczych dla biosfery jest rozkład biomasy. To podstawa łańcucha pokarmowego. Ujmując to po po polsku... najpiękniejsze kwiaty wyrastają na g...

Gość • Środa [11.01.2017, 09:29:52] • [IP: 31.2.91.**]

Mam film jak wylatuje z ziemi małe gejzery udostepnie

Gość • Środa [11.01.2017, 09:24:33] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.01.2017, 09:24:03] • [IP: 62.69.231.***]

08:10:41 - Wiesz czym jest w ogóle plaża dzieciaku?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:41] • [IP: 92.42.116.***]

Czytelnik z choinki się urwał? Przecież tam, przy Stawie Galeriowej zawsze tak" śmierdzi" i wydobywa się czarny szlam. Tyle, że to nie plaża (artykuł wprowadza w błąd), a brzeg Świny, u nasady falochronu zachodniego.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:09:51] • [IP: 37.47.166.**]

Beczko wozy płuczą widzałem jak szambiary pobirerające fekalija ze statków płuczą nad kanałem beczko wozy

Gość • Środa [11.01.2017, 08:03:10] • [IP: 37.47.179.**]

Ja to zjawisko, w tym miejscu, przy stawie Galeriowej obserwuję i czuję nosem przynajmniej od trzydziestu lat.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:01:50] • [IP: 92.42.113.***]

Pierszwsze słyszę a mieszkam tu prawie 40 lat