░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 13:27:55] • Świnoujście

KOD zaprasza mieszkańców na bezpłatne porady prawne

Komitet Obrony Demokracji informuje mieszkańców Świnoujścia i okolic, że w każdą środę od godz. 15.00 do 17.00 będą nieodpłatnie udzielane porady prawne. Porad prawnych będą udzielać Janina i Edward Rozwałka w siedzibie Klubu Poselskiego .Nowoczesna przy ulicy Armii Krajowej.

Świnoujski Komitet Obrony Demokracji serdecznie zaprasza do korzystania z pomocy prawnej.

KOD w Świnoujściu


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:20:35] • [IP: 92.42.112.***]

Porady, jak odzyskac wpłacone na obrone demokracji składki ? Czy diety za stanie w swieta na mrozie ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:10:07] • [IP: 217.253.63.***]

nie osmieszajcie sie prawnicy od siedmiu bolesci!! z waszych porad to moga tylko korzystac osadzeni zlodzieje i oszusci - za darmo. Dajcie porady czolowym oszustom w KOD bo ich poziom wiedzy prawnej jest mizerny i bardzo ograniczony. ZROBCIE PORZADKI MIEDZY WAMI. My obywatele sobie bez was" autorytetow prawnych " poradzimy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:15:23] • [IP: 92.42.114.***]

JAKIE PORADY? JAK OBALIC DEMOKRACJE I GDZIE WYPŁACAJĄ EKWIWALENT ZA PRZYJSCIE NA DEMONSTRACJE? DALEJ JEST 100 ZL ZA PRZYJSCIE, CZY SIE COS ZMIENILO OD OSTATNIEGO RAZU?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:24:26] • [IP: 46.215.197.***]

Ludzie w swoich komentarzach wyrazili co mysla o tych'poradach prawnych'!!Moze ktos z panstwa poinformuje pana Rozwalke co ludzie mysla o tych jego nieodplatnych poradach!!ha, ha, ha

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:07:48] • [IP: 46.215.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:54:14] • [IP: 46.215.197.***]

Pan Rozwalka udzielan porad?A to ciekawe, ten pan Rozwalka razem z panem Dunajko brali duze pieniadze za siedzenie w biurze i dzieki im upadla 1ligowa Flota!!Tacy" mocni" a nawet nie potrafili znalesc SPONSORA z prwadziwego zdarzenia!WSTYD!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:44] • [IP: 212.14.0.***]

Ja się tylko pytam... po co :D

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:08:17] • [IP: 46.215.11.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:01:04] • [IP: 5.60.43.***]

ZAMKNAC jak najszybciej te wasze biuro razem z Kijowskim!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:22:16] • [IP: 88.156.235.***]

Plakac sie chce :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:07:27] • [IP: 83.8.186.***]

czy to ci sami prawnicy od spraw gosPOdarowania i zarządzania FLOTĄ?? Jak tak to idę natychmiast. Potrzebuję parę faktur.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:37:22] • [IP: 80.245.185.***]

To chyba żart, szefa kody do pudła zapuszkować.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:33:06] • [IP: 109.241.63.***]

Ciekawe kto będzie płacił prawnikom, jak Kijowski rozpiepsza składkowe, na perfumy w Paryskich sklepach,

Jak wystawic fakture • Poniedziałek [09.01.2017, 22:20:44] • [IP: 163.185.148.***]

Porada prawna:jak wystawiac faktury!!I co kodosmici kicha !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:18:11] • [IP: 94.254.244.***]

Kijowskiemu sie przyda taka porada. Tfu wy smiecie kodowdkie

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:09:39] • [IP: 188.146.24.***]

Szczyt bezczelności i hipokryzji, dno moralne...

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:48:21] • [IP: 80.245.183.***]

Wsadżcie sobie w D...e te porady. ... hahahaha

ACID • Poniedziałek [09.01.2017, 17:41:52] • [IP: 83.12.45.*]

KOD i porady prawne? Hahaha! Żenada do potęgi.

Medice, cura te ipsum! • Poniedziałek [09.01.2017, 16:37:47] • [IP: 109.243.157.*]

Prosze zadzwonić do niejakiego Kijowskiego i doradzić mu jak nie trwac w kolizji z prawem unikając płacenia alimentów. Proszę tez zgłębić kwestię łamania prawa poprzez blokadę Sejmu i agresję wobec wyjeżdżających po dniu pracy posłów. bardzo się to KOD-owi przyda. Lekarzu, ulecz się sam.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:26:15] • [IP: 80.245.185.*]

Nie wierzę w to co czytam...KOD i znani Świnoujscy prawnicy...??KOD już się kończy, wychodzi cała prawda o nich i jego czołowym alimenciarzu !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:24:46] • [IP: 83.8.186.***]

Dobrze wiedzieć...ha, ha, ha

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:05:30] • [IP: 83.11.66.***]

A co to za porady? Jak wydoić społeczeństwo? To już wasz Kijowski pokazuje? Sam też przecież bezpłatnie...Ha Ha!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:58:58] • [IP: 178.238.246.***]

Jaki KOD, tacy prawnicy. Za darmo, jak Kijowski...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Komunikat. Utrudnienia na rogu Roosevelta i Gałczyńskiego. UWAGA KIEROWCY. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z powodu naprawy sieci kanalizacyjnej, od dziś mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na rogu ulicy Roosevelta i Gałczyńskiego. Prowadzone prace nie spowodują natomiast przerw w dostawie wody do odbiorców ■
■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■