POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 13:27:55] • Świnoujście

KOD zaprasza mieszkańców na bezpłatne porady prawne

Komitet Obrony Demokracji informuje mieszkańców Świnoujścia i okolic, że w każdą środę od godz. 15.00 do 17.00 będą nieodpłatnie udzielane porady prawne. Porad prawnych będą udzielać Janina i Edward Rozwałka w siedzibie Klubu Poselskiego .Nowoczesna przy ulicy Armii Krajowej.

Świnoujski Komitet Obrony Demokracji serdecznie zaprasza do korzystania z pomocy prawnej.

KOD w Świnoujściu


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:20:35] • [IP: 92.42.112.***]

Porady, jak odzyskac wpłacone na obrone demokracji składki ? Czy diety za stanie w swieta na mrozie ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:10:07] • [IP: 217.253.63.***]

nie osmieszajcie sie prawnicy od siedmiu bolesci!! z waszych porad to moga tylko korzystac osadzeni zlodzieje i oszusci - za darmo. Dajcie porady czolowym oszustom w KOD bo ich poziom wiedzy prawnej jest mizerny i bardzo ograniczony. ZROBCIE PORZADKI MIEDZY WAMI. My obywatele sobie bez was" autorytetow prawnych " poradzimy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:15:23] • [IP: 92.42.114.***]

JAKIE PORADY? JAK OBALIC DEMOKRACJE I GDZIE WYPŁACAJĄ EKWIWALENT ZA PRZYJSCIE NA DEMONSTRACJE? DALEJ JEST 100 ZL ZA PRZYJSCIE, CZY SIE COS ZMIENILO OD OSTATNIEGO RAZU?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:24:26] • [IP: 46.215.197.***]

Ludzie w swoich komentarzach wyrazili co mysla o tych'poradach prawnych'!!Moze ktos z panstwa poinformuje pana Rozwalke co ludzie mysla o tych jego nieodplatnych poradach!!ha, ha, ha

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:07:48] • [IP: 46.215.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:54:14] • [IP: 46.215.197.***]

Pan Rozwalka udzielan porad?A to ciekawe, ten pan Rozwalka razem z panem Dunajko brali duze pieniadze za siedzenie w biurze i dzieki im upadla 1ligowa Flota!!Tacy" mocni" a nawet nie potrafili znalesc SPONSORA z prwadziwego zdarzenia!WSTYD!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:44] • [IP: 212.14.0.***]

Ja się tylko pytam... po co :D

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:08:17] • [IP: 46.215.11.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:01:04] • [IP: 5.60.43.***]

ZAMKNAC jak najszybciej te wasze biuro razem z Kijowskim!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:22:16] • [IP: 88.156.235.***]

Plakac sie chce :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:07:27] • [IP: 83.8.186.***]

czy to ci sami prawnicy od spraw gosPOdarowania i zarządzania FLOTĄ?? Jak tak to idę natychmiast. Potrzebuję parę faktur.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:37:22] • [IP: 80.245.185.***]

To chyba żart, szefa kody do pudła zapuszkować.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:33:06] • [IP: 109.241.63.***]

Ciekawe kto będzie płacił prawnikom, jak Kijowski rozpiepsza składkowe, na perfumy w Paryskich sklepach,

Jak wystawic fakture • Poniedziałek [09.01.2017, 22:20:44] • [IP: 163.185.148.***]

Porada prawna:jak wystawiac faktury!!I co kodosmici kicha !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:18:11] • [IP: 94.254.244.***]

Kijowskiemu sie przyda taka porada. Tfu wy smiecie kodowdkie

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:09:39] • [IP: 188.146.24.***]

Szczyt bezczelności i hipokryzji, dno moralne...

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:48:21] • [IP: 80.245.183.***]

Wsadżcie sobie w D...e te porady. ... hahahaha

ACID • Poniedziałek [09.01.2017, 17:41:52] • [IP: 83.12.45.*]

KOD i porady prawne? Hahaha! Żenada do potęgi.

Medice, cura te ipsum! • Poniedziałek [09.01.2017, 16:37:47] • [IP: 109.243.157.*]

Prosze zadzwonić do niejakiego Kijowskiego i doradzić mu jak nie trwac w kolizji z prawem unikając płacenia alimentów. Proszę tez zgłębić kwestię łamania prawa poprzez blokadę Sejmu i agresję wobec wyjeżdżających po dniu pracy posłów. bardzo się to KOD-owi przyda. Lekarzu, ulecz się sam.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:26:15] • [IP: 80.245.185.*]

Nie wierzę w to co czytam...KOD i znani Świnoujscy prawnicy...??KOD już się kończy, wychodzi cała prawda o nich i jego czołowym alimenciarzu !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:24:46] • [IP: 83.8.186.***]

Dobrze wiedzieć...ha, ha, ha

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:05:30] • [IP: 83.11.66.***]

A co to za porady? Jak wydoić społeczeństwo? To już wasz Kijowski pokazuje? Sam też przecież bezpłatnie...Ha Ha!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:58:58] • [IP: 178.238.246.***]

Jaki KOD, tacy prawnicy. Za darmo, jak Kijowski...

Oglądasz 1-23 z 23
■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■