POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 13:27:55] • Świnoujście

KOD zaprasza mieszkańców na bezpłatne porady prawne

Komitet Obrony Demokracji informuje mieszkańców Świnoujścia i okolic, że w każdą środę od godz. 15.00 do 17.00 będą nieodpłatnie udzielane porady prawne. Porad prawnych będą udzielać Janina i Edward Rozwałka w siedzibie Klubu Poselskiego .Nowoczesna przy ulicy Armii Krajowej.

Świnoujski Komitet Obrony Demokracji serdecznie zaprasza do korzystania z pomocy prawnej.

KOD w Świnoujściu


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:20:35] • [IP: 92.42.112.***]

Porady, jak odzyskac wpłacone na obrone demokracji składki ? Czy diety za stanie w swieta na mrozie ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:10:07] • [IP: 217.253.63.***]

nie osmieszajcie sie prawnicy od siedmiu bolesci!! z waszych porad to moga tylko korzystac osadzeni zlodzieje i oszusci - za darmo. Dajcie porady czolowym oszustom w KOD bo ich poziom wiedzy prawnej jest mizerny i bardzo ograniczony. ZROBCIE PORZADKI MIEDZY WAMI. My obywatele sobie bez was" autorytetow prawnych " poradzimy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:15:23] • [IP: 92.42.114.***]

JAKIE PORADY? JAK OBALIC DEMOKRACJE I GDZIE WYPŁACAJĄ EKWIWALENT ZA PRZYJSCIE NA DEMONSTRACJE? DALEJ JEST 100 ZL ZA PRZYJSCIE, CZY SIE COS ZMIENILO OD OSTATNIEGO RAZU?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:24:26] • [IP: 46.215.197.***]

Ludzie w swoich komentarzach wyrazili co mysla o tych'poradach prawnych'!!Moze ktos z panstwa poinformuje pana Rozwalke co ludzie mysla o tych jego nieodplatnych poradach!!ha, ha, ha

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:07:48] • [IP: 46.215.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:54:14] • [IP: 46.215.197.***]

Pan Rozwalka udzielan porad?A to ciekawe, ten pan Rozwalka razem z panem Dunajko brali duze pieniadze za siedzenie w biurze i dzieki im upadla 1ligowa Flota!!Tacy" mocni" a nawet nie potrafili znalesc SPONSORA z prwadziwego zdarzenia!WSTYD!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:44] • [IP: 212.14.0.***]

Ja się tylko pytam... po co :D

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:08:17] • [IP: 46.215.11.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:01:04] • [IP: 5.60.43.***]

ZAMKNAC jak najszybciej te wasze biuro razem z Kijowskim!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:22:16] • [IP: 88.156.235.***]

Plakac sie chce :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:07:27] • [IP: 83.8.186.***]

czy to ci sami prawnicy od spraw gosPOdarowania i zarządzania FLOTĄ?? Jak tak to idę natychmiast. Potrzebuję parę faktur.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:37:22] • [IP: 80.245.185.***]

To chyba żart, szefa kody do pudła zapuszkować.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:33:06] • [IP: 109.241.63.***]

Ciekawe kto będzie płacił prawnikom, jak Kijowski rozpiepsza składkowe, na perfumy w Paryskich sklepach,

Jak wystawic fakture • Poniedziałek [09.01.2017, 22:20:44] • [IP: 163.185.148.***]

Porada prawna:jak wystawiac faktury!!I co kodosmici kicha !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:18:11] • [IP: 94.254.244.***]

Kijowskiemu sie przyda taka porada. Tfu wy smiecie kodowdkie

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:09:39] • [IP: 188.146.24.***]

Szczyt bezczelności i hipokryzji, dno moralne...

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:48:21] • [IP: 80.245.183.***]

Wsadżcie sobie w D...e te porady. ... hahahaha

ACID • Poniedziałek [09.01.2017, 17:41:52] • [IP: 83.12.45.*]

KOD i porady prawne? Hahaha! Żenada do potęgi.

Medice, cura te ipsum! • Poniedziałek [09.01.2017, 16:37:47] • [IP: 109.243.157.*]

Prosze zadzwonić do niejakiego Kijowskiego i doradzić mu jak nie trwac w kolizji z prawem unikając płacenia alimentów. Proszę tez zgłębić kwestię łamania prawa poprzez blokadę Sejmu i agresję wobec wyjeżdżających po dniu pracy posłów. bardzo się to KOD-owi przyda. Lekarzu, ulecz się sam.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:26:15] • [IP: 80.245.185.*]

Nie wierzę w to co czytam...KOD i znani Świnoujscy prawnicy...??KOD już się kończy, wychodzi cała prawda o nich i jego czołowym alimenciarzu !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:24:46] • [IP: 83.8.186.***]

Dobrze wiedzieć...ha, ha, ha

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:05:30] • [IP: 83.11.66.***]

A co to za porady? Jak wydoić społeczeństwo? To już wasz Kijowski pokazuje? Sam też przecież bezpłatnie...Ha Ha!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:58:58] • [IP: 178.238.246.***]

Jaki KOD, tacy prawnicy. Za darmo, jak Kijowski...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■