POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 13:27:55] • Świnoujście

KOD zaprasza mieszkańców na bezpłatne porady prawne

Komitet Obrony Demokracji informuje mieszkańców Świnoujścia i okolic, że w każdą środę od godz. 15.00 do 17.00 będą nieodpłatnie udzielane porady prawne. Porad prawnych będą udzielać Janina i Edward Rozwałka w siedzibie Klubu Poselskiego .Nowoczesna przy ulicy Armii Krajowej.

Świnoujski Komitet Obrony Demokracji serdecznie zaprasza do korzystania z pomocy prawnej.

KOD w Świnoujściu


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:20:35] • [IP: 92.42.112.***]

Porady, jak odzyskac wpłacone na obrone demokracji składki ? Czy diety za stanie w swieta na mrozie ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:10:07] • [IP: 217.253.63.***]

nie osmieszajcie sie prawnicy od siedmiu bolesci!! z waszych porad to moga tylko korzystac osadzeni zlodzieje i oszusci - za darmo. Dajcie porady czolowym oszustom w KOD bo ich poziom wiedzy prawnej jest mizerny i bardzo ograniczony. ZROBCIE PORZADKI MIEDZY WAMI. My obywatele sobie bez was" autorytetow prawnych " poradzimy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:15:23] • [IP: 92.42.114.***]

JAKIE PORADY? JAK OBALIC DEMOKRACJE I GDZIE WYPŁACAJĄ EKWIWALENT ZA PRZYJSCIE NA DEMONSTRACJE? DALEJ JEST 100 ZL ZA PRZYJSCIE, CZY SIE COS ZMIENILO OD OSTATNIEGO RAZU?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:24:26] • [IP: 46.215.197.***]

Ludzie w swoich komentarzach wyrazili co mysla o tych'poradach prawnych'!!Moze ktos z panstwa poinformuje pana Rozwalke co ludzie mysla o tych jego nieodplatnych poradach!!ha, ha, ha

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:07:48] • [IP: 46.215.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:54:14] • [IP: 46.215.197.***]

Pan Rozwalka udzielan porad?A to ciekawe, ten pan Rozwalka razem z panem Dunajko brali duze pieniadze za siedzenie w biurze i dzieki im upadla 1ligowa Flota!!Tacy" mocni" a nawet nie potrafili znalesc SPONSORA z prwadziwego zdarzenia!WSTYD!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:44] • [IP: 212.14.0.***]

Ja się tylko pytam... po co :D

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:08:17] • [IP: 46.215.11.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:01:04] • [IP: 5.60.43.***]

ZAMKNAC jak najszybciej te wasze biuro razem z Kijowskim!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:22:16] • [IP: 88.156.235.***]

Plakac sie chce :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:07:27] • [IP: 83.8.186.***]

czy to ci sami prawnicy od spraw gosPOdarowania i zarządzania FLOTĄ?? Jak tak to idę natychmiast. Potrzebuję parę faktur.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:37:22] • [IP: 80.245.185.***]

To chyba żart, szefa kody do pudła zapuszkować.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:33:06] • [IP: 109.241.63.***]

Ciekawe kto będzie płacił prawnikom, jak Kijowski rozpiepsza składkowe, na perfumy w Paryskich sklepach,

Jak wystawic fakture • Poniedziałek [09.01.2017, 22:20:44] • [IP: 163.185.148.***]

Porada prawna:jak wystawiac faktury!!I co kodosmici kicha !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:18:11] • [IP: 94.254.244.***]

Kijowskiemu sie przyda taka porada. Tfu wy smiecie kodowdkie

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:09:39] • [IP: 188.146.24.***]

Szczyt bezczelności i hipokryzji, dno moralne...

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:48:21] • [IP: 80.245.183.***]

Wsadżcie sobie w D...e te porady. ... hahahaha

ACID • Poniedziałek [09.01.2017, 17:41:52] • [IP: 83.12.45.*]

KOD i porady prawne? Hahaha! Żenada do potęgi.

Medice, cura te ipsum! • Poniedziałek [09.01.2017, 16:37:47] • [IP: 109.243.157.*]

Prosze zadzwonić do niejakiego Kijowskiego i doradzić mu jak nie trwac w kolizji z prawem unikając płacenia alimentów. Proszę tez zgłębić kwestię łamania prawa poprzez blokadę Sejmu i agresję wobec wyjeżdżających po dniu pracy posłów. bardzo się to KOD-owi przyda. Lekarzu, ulecz się sam.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:26:15] • [IP: 80.245.185.*]

Nie wierzę w to co czytam...KOD i znani Świnoujscy prawnicy...??KOD już się kończy, wychodzi cała prawda o nich i jego czołowym alimenciarzu !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:24:46] • [IP: 83.8.186.***]

Dobrze wiedzieć...ha, ha, ha

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:05:30] • [IP: 83.11.66.***]

A co to za porady? Jak wydoić społeczeństwo? To już wasz Kijowski pokazuje? Sam też przecież bezpłatnie...Ha Ha!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:58:58] • [IP: 178.238.246.***]

Jaki KOD, tacy prawnicy. Za darmo, jak Kijowski...

Oglądasz 1-23 z 23
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Uwaga na silne wiatry W związku z zapowiadanym, w najbliższych dniach, silnym wiatrem administratorzy miejskich parków i cmentarzy komunalnych apelują do mieszkańców i gości, aby w tym czasie nie wchodzić do parków, na teren cmentarzy i innych zadrzewionych terenów, gdzie wichura może łamać gałęzie, a nawet przewracać drzewa ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■