░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.01.2017, 13:27:55] • Świnoujście

KOD zaprasza mieszkańców na bezpłatne porady prawne

Komitet Obrony Demokracji informuje mieszkańców Świnoujścia i okolic, że w każdą środę od godz. 15.00 do 17.00 będą nieodpłatnie udzielane porady prawne. Porad prawnych będą udzielać Janina i Edward Rozwałka w siedzibie Klubu Poselskiego .Nowoczesna przy ulicy Armii Krajowej.

Świnoujski Komitet Obrony Demokracji serdecznie zaprasza do korzystania z pomocy prawnej.

KOD w Świnoujściu


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:20:35] • [IP: 92.42.112.***]

Porady, jak odzyskac wpłacone na obrone demokracji składki ? Czy diety za stanie w swieta na mrozie ?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 14:10:07] • [IP: 217.253.63.***]

nie osmieszajcie sie prawnicy od siedmiu bolesci!! z waszych porad to moga tylko korzystac osadzeni zlodzieje i oszusci - za darmo. Dajcie porady czolowym oszustom w KOD bo ich poziom wiedzy prawnej jest mizerny i bardzo ograniczony. ZROBCIE PORZADKI MIEDZY WAMI. My obywatele sobie bez was" autorytetow prawnych " poradzimy.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:15:23] • [IP: 92.42.114.***]

JAKIE PORADY? JAK OBALIC DEMOKRACJE I GDZIE WYPŁACAJĄ EKWIWALENT ZA PRZYJSCIE NA DEMONSTRACJE? DALEJ JEST 100 ZL ZA PRZYJSCIE, CZY SIE COS ZMIENILO OD OSTATNIEGO RAZU?

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:24:26] • [IP: 46.215.197.***]

Ludzie w swoich komentarzach wyrazili co mysla o tych'poradach prawnych'!!Moze ktos z panstwa poinformuje pana Rozwalke co ludzie mysla o tych jego nieodplatnych poradach!!ha, ha, ha

Gość • Wtorek [10.01.2017, 12:07:48] • [IP: 46.215.197.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:54:14] • [IP: 46.215.197.***]

Pan Rozwalka udzielan porad?A to ciekawe, ten pan Rozwalka razem z panem Dunajko brali duze pieniadze za siedzenie w biurze i dzieki im upadla 1ligowa Flota!!Tacy" mocni" a nawet nie potrafili znalesc SPONSORA z prwadziwego zdarzenia!WSTYD!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:44] • [IP: 212.14.0.***]

Ja się tylko pytam... po co :D

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:08:17] • [IP: 46.215.11.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 10:01:04] • [IP: 5.60.43.***]

ZAMKNAC jak najszybciej te wasze biuro razem z Kijowskim!!

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:22:16] • [IP: 88.156.235.***]

Plakac sie chce :-(

Gość • Wtorek [10.01.2017, 09:07:27] • [IP: 83.8.186.***]

czy to ci sami prawnicy od spraw gosPOdarowania i zarządzania FLOTĄ?? Jak tak to idę natychmiast. Potrzebuję parę faktur.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:37:22] • [IP: 80.245.185.***]

To chyba żart, szefa kody do pudła zapuszkować.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 22:33:06] • [IP: 109.241.63.***]

Ciekawe kto będzie płacił prawnikom, jak Kijowski rozpiepsza składkowe, na perfumy w Paryskich sklepach,

Jak wystawic fakture • Poniedziałek [09.01.2017, 22:20:44] • [IP: 163.185.148.***]

Porada prawna:jak wystawiac faktury!!I co kodosmici kicha !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 20:18:11] • [IP: 94.254.244.***]

Kijowskiemu sie przyda taka porada. Tfu wy smiecie kodowdkie

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:09:39] • [IP: 188.146.24.***]

Szczyt bezczelności i hipokryzji, dno moralne...

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:48:21] • [IP: 80.245.183.***]

Wsadżcie sobie w D...e te porady. ... hahahaha

ACID • Poniedziałek [09.01.2017, 17:41:52] • [IP: 83.12.45.*]

KOD i porady prawne? Hahaha! Żenada do potęgi.

Medice, cura te ipsum! • Poniedziałek [09.01.2017, 16:37:47] • [IP: 109.243.157.*]

Prosze zadzwonić do niejakiego Kijowskiego i doradzić mu jak nie trwac w kolizji z prawem unikając płacenia alimentów. Proszę tez zgłębić kwestię łamania prawa poprzez blokadę Sejmu i agresję wobec wyjeżdżających po dniu pracy posłów. bardzo się to KOD-owi przyda. Lekarzu, ulecz się sam.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:26:15] • [IP: 80.245.185.*]

Nie wierzę w to co czytam...KOD i znani Świnoujscy prawnicy...??KOD już się kończy, wychodzi cała prawda o nich i jego czołowym alimenciarzu !!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:24:46] • [IP: 83.8.186.***]

Dobrze wiedzieć...ha, ha, ha

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 15:05:30] • [IP: 83.11.66.***]

A co to za porady? Jak wydoić społeczeństwo? To już wasz Kijowski pokazuje? Sam też przecież bezpłatnie...Ha Ha!!

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:58:58] • [IP: 178.238.246.***]

Jaki KOD, tacy prawnicy. Za darmo, jak Kijowski...

Oglądasz 1-23 z 23
■ DRZWI OTWARTE DLA GIMNAZJALISTÓW W CEZIT- WTOREK 25.04, GODZ. 17.00, UL. GDYŃSKA 26. ■ Rowerowy Plac Mickiewicza czyli masa krytyczna na starcie. W sobotę tuż po 8.00 rano na placu przed Urzędem Miasta pojawiali się pierwsi rowerzyści. Przybywali w odpowiedzi na zaproszenie Klubu Sportowego „Uznam”. Inicjatywa „ulicznej demonstracji” rowerzystów spotkała się jak co roku z dużym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek. Wsparcia udzieliły władze miasta, a bezpieczeństwa rowerzystów od startu strzegli policjanci. Od startu imprezę zabezpieczali także strażnicy miejscy. Sami zaś rowerzyści pokazali nie tylko siłę swojej masy ale także to jak są zintegrowaną i przyjacielską grupą ■ Była minister infrastruktury i rozwoju, Elżbieta Bieńkowska odwiedziła Pomorze Zachodnie. Lokalne firmy, produkty i usługi mogą wspierać budowę prestiżu Pomorza Zachodniego. Stojące przed polskimi firmami wyzwania na rynkach UE, a także działaniach Komisji Europejskiej na rzecz przedsiębiorców były głównym tematem spotkania z Elżbietą Bieńkowską, Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP. W zorganizowanym dla zachodniopomorskiego świata biznesu spotkaniu, wziął również udział Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. ■ Turysta podsumowuje swoją wizytę w Świnoujściu: Urząd Miasta pobiera opłaty klimatyczne, a wczasowicze duszą się oparami i spalinami ze wszystkich stron ■ W dniu 8 kwietnia 2017 roku w Świnoujściu przy ulicy Bohaterów Września 4 doszło do włamania do pomieszczeń archiwum Cechu Rzemiosł Różnych poprzez wyłamanie zamków w drzwiach wejściowych do archiwum. Z wnętrza pomieszczenia sprawca zabrał w celu przywłaszczenia dokumentację w postaci projektów unijnych, dokumentów partyjnych i księgowych. Sprawca włamania został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty - mówi mł. asp. Magdalena Figarska-Śnieć ■ Świnoujścianie bronią niezależności polskich sądów: Ziobro i Jaki do paki. W samo południe, mieszkańcy zebrali się pod budynkiem Sądu Rejonowego w Świnoujściu. Świnoujścianie w ten sposób wyrażali swój przeciw, wobec planowanej przez Prawo i Sprawiedliwość reformy sądownictwa i tym samym wsparli ogólnopolski protest sędziów. Nowe ustawy, mają doprowadzić do upolitycznienia Krajowej Rady Sądownictwa. W trakcie pikiety, demonstrujący prezentowali takie transparenty jak: Sądy wolne od dyktatury PiS-u, Ziobro nienawidzi ludzi i dlatego walczy z Sądami, Ziobro i Jaki do paki, Sędziowie wierzymy w Waszą siłę i wytrwałość w walce o samorządność, Kto z prawem wojuje sprawiedliwość go dosięgnie, Prawo obowiązuje wszystkich PiS też, oraz dobre Pany zaorują Sądy Powszechne ■ Młodzież Logosu rozdawała żonkile. 19 kwietnia to data upamiętniająca rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim .W tym roku młodzież szkół Fundacji Logos ( 6 klasa Szkoły Podstawowej , klasy gimnazjalne oraz 1 i 2 liceum ) włączyła się w obchody tej rocznicy i wzięła udział w akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie .Żółty żonkil jest symbolem zbiorowej pamięci, Marek Edelman otrzymywał bukiet takich kwiatów zawsze w rocznicę wybuchu powstania i co roku składał żonkile pod pomnikiem Bohaterów Getta ■ Już wkrótce do Wisełki pojedziemy na rowerze! Ścieżka rowerowa ma powstać do 2019 roku! Przewodnik, radny miasta Międzyzdrojów Adam Jakubowski był gospodarzem wystawy Klubu Przewodników „Na Wyspach” w Międzyzdrojach z okazji Wystawy pt. „60- letni dorobek działalności Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. W sali teatralnej odbyło się też spotkanie przewodników i burmistrzów z naszego regionu, łącznie z Kołobrzegiem i dyrektorem Wolińskiego Parku Narodowego Wojciechem Zyską. W jego trakcie, dyskutowano m.in na temat planowanej budowy ścieżki rowerowej. Jak się okazuje, już w 2019 roku będziemy mogli pojechać do Wisełki rowerem ■ Sukces zawodników ULKSW Pomorze Świnoujście! Na Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży zdobyli 29 medali! ■ Wtorek: Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały trzy osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo ■ „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji”. Otwarcie nowej wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. W najbliższy piątek, 21 kwietnia, o godzinie 18.00., w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu otwarta zostanie wystawa: „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji” ■ Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór. Osoby które planują podróż na wyspę Uznam, powinny wyjechać ze sporym zapasem czasu. Jak informuje nasz reporter, kolejka na prom Karsibór ma ponad kilometr długości ■ Ruszyła akcja walki z komarem. Rozpoczęła się od specjalnych tzw. wylewek na terenach podmokłych, w stawach w parku i innych terenach miejskich, gdzie stoi woda. Wylewki mają zabić larwy ■ Nie chciała mieszkać w Niemczech. Przebiegła 600 kilometrów! Może lepiej dać jej spokój? Niech biega? Biegająca po mieście suczka, o której co rusz donoszą nasi Czytelnicy, nigdy nie miała właściciela. Do Świnoujścia przybiegła… aż z Poczdamu! Historia samotnej suczki to scenariusz na ciekawy film. Pies, o którym od miesięcy głośno w naszym mieście, dotarł do nas aż z Białorusi. Dokładnie 4 grudnia 2016 roku suczka została wysłana w transporcie z Białorusi do niemieckiego Poczdamu. Dzięki temu uniknęła śmierci na wschodzie ■ Setki mieszkańców, przyjaciele i rodzina pożegnali Stanisława Możejkę ■ Asysta honorowa w czasie pogrzebu Stanisława Możejki.Minister obrony narodowej przyznał wojskową asystę honorową żołnierzy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża podczas pogrzebu śp. Stanisława Możejki, byłego prezydenta Świnoujścia ■ Przedświąteczne kolejki na przeprawie. Kierowcy: Nie jest tak źle... ■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - Świnoujście w dniach: 2017-04-19, w godzinach: 19 kwi 09:00 - 19 kwi 16:00 w miejscowości Ognica ■ Wzdłuż Wybrzeża oraz na krańcach północnych spodziewane są silne porywy południowo - zachodniego i zachodniego wiatru o prędkości do 70-90 km/h ■