POGODA

Reklama

Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Sobota [07.01.2017, 08:54:34] • Polska

Ewa Farna - Wszystko albo nic

"To utwor promujacy polsko- czesko- slowacki film pt: Wszystko albo nic. Jest to romantyczna komedia z odrobiną fajnego czeskiego humoru, do tego stworzona melodyjna piosenka, w ktorej procesach tworczych moglam aktywnie uczestniczyc.

Poza tym nie mialam dlugo singlowego wolnego utworu, ballady... Kiedy wiec pojawila sie taka propozycja, tj. w czerwcu minionego roku, przyjelam ja. Nie ma tez duzo filmow orientujacych sie na te same trzy rynki co ja ze swoim repertuarem. Poczulam więc, ze to idealna okazja polaczyc te trzy rynki jednym utworem, jednym projektem.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Oszukał seniorkę - najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Policjanci zatrzymali sprawcę, który oszukał seniorkę. Mężczyzna okradł kobietę z oszczędności, namawiając ją do wypłacenia pieniędzy z konta, aby je uchronić przed "atakiem" hakerów. Mężczyzna został zatrzymany w Warszawie. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Mundurowi apelują do seniorów o rozwagę i ostrożność ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat! Dzisiaj odebrali medale! W dniu 18 stycznia 2017 roku, o godzinie 14.00 w Sali Urzędu Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość wręczenia Medali 50-Lecia Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość zaproszonych zostało 7 par małżeńskich ■ Połączą „jedynki”? Czytelnik: Gdzie dobro dzieci? Magistrat nie chce zdradzić szczegółów, jak ma wyglądać reforma oświatowa w naszym mieście. Docierają już do nas jednak sygnały od oburzonych rodziców, którzy sprzeciwiają się łączeniu szkół ■ W dniu 16 01 br. W parku zdrojowym znaleziono pęk kluczy z referentką. Właściciel proszony o kontakt tel. 506258532 ■