POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.04.2016, 20:26:14] • Świnoujście

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Sławomir Ryfczyński

W nowiutkim albumie autorstwa Krzysztofa Chomicza królują piękne krajobrazy! Dzięki wspaniałym fotografiom autora możemy poznać wyspę Uznam od jak najlepszej strony! Publikacja w jedyny i niepowtarzalny sposób ukazuje Świnoujście widziane od strony wody, w tym wypadku morza, czy Zalewu. Chcecie poznać najbardziej urokliwe miejsca na wyspie i wokół niej? Pędźcie jak najszybciej do księgarni. Nakład albumu jest limitowany!

- Głównie fotografuje przyrodę wokół Świnoujścia, robiłem również zdjęcia krajobrazom, pejzaże na wodzie, penetrując różne akweny począwszy od morza poprzez zalew, przemieszczałem się po tych wodach i tam głównie powstały te fotografie, które wykonywałem z delty Świny- mówi portalowi iswinoujscie.pl Krzysztof Chomicz.

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Krzysztof Chomicz

Skąd autor czerpie inspiracje?

- Inspiracją jest dla mnie sama przyroda, a także kraina 44 wysp, obrazy same wpadają w obiektyw i aż się prosi, żeby niektóre miejsca uwiecznić na zdjęciach - opowiada fotograf.

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Krzysztof Chomicz

To już czwarty album Krzysztofa Chomicza.

- Ten różni się tym od innych, że nie przedstawia tylko przyrody a w zasadzie na 165 fotografiach przedstawione jest otoczenie Świnoujścia i kraina wokół Świnoujścia, począwszy od strony Niemieckiej, Wolgastu poprzez stronę południową Stolpe aż do Lubina- dodaje Krzysztof Chomicz.

Świnoujście- Wodna kraina do kupienia w księgarni Neptun.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [04.05.2016, 08:30:34] • [IP: 79.187.252.**]

Jestem mieszkańcem Torunia ale sercem oddany waszemu miastu, super że pojawił się nowy album o Świnoujściu. Nie wiem czy uda mi się go kupić bo w Świnoujściu będę dopiero w lipcu no ale cóż będę próbował. Super rzecz taki album gratulacje.

Gość • Poniedziałek [02.05.2016, 00:27:06] • [IP: 62.69.203.**]

Najpierw napis po niemiecku a pod spodem po polsku ? Cwaniaczek niech Niemcom sprzedaje album

Gość • Niedziela [01.05.2016, 19:04:24] • [IP: 92.42.117.**]

Podstawowe pytanie brzmi - gdzie książka została wydana? Jeśli w Niemczech, przez niemieckie wydawnictwo to chyba oczywiste jaka wersja językowa jest nadrzędną.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 18:38:48] • [IP: 92.42.117.**]

Mały zaścianek, mali ludzie, z zaściankowym pojmowaniem świata. Uznam jest naszą" małą ojczyzną", naszą Wyspą, wspólną dla obu nacji. Szukajmy tego co nas łączy a nie dzielmy bazując na kompleksach. Brawo Panie Krzysztofie, gratuluję kolejnego albumu, a przede wszystkim wspaniałych zdjęć i pasji.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 18:20:35] • [IP: 188.33.153.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [01.05.2016, 14:03:06] • [IP: 178.238.246.***]

ZNAKOMITY jest nasz Krzyś, piękne zdjęcia robi nie od dziś. Dla mnie największą FRAJDĄ jest ZAWARTOŚĆ albumu, a nie kolejność tytułu - po niemiecku i po polsku. SUKCES jest tu oczywisty. Gratulacje dla ARTYSTY - sami swoi z naszej Wyspy.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 13:37:08] • [IP: 80.245.185.*]

Powinien lansować się u Niemców...

Gość 06666 • Niedziela [01.05.2016, 12:51:32] • [IP: 37.8.215.**]

Absolutnie, to Swine... itd oraz ci przebierańcy w fortach są nie do zaakceptowania.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 12:10:48] • [IP: 95.129.226.**]

Do Gość • Niedziela [01.05.2016, 02:23:28] • [IP: 188.182.138.***] Patologiczny to ty jesteś wielki biznesie z Bangladeszu albo z budy na Nowokarsiborskiej :) Niemcy się z nas śmieją, że tak im w tyłki wchodzimy bez mydła za te euro - dowodem na to jesteś ty -" byznesmenie" od siedmiu boleści.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 11:52:04] • [IP: 83.20.70.***]

NIE KUPIĘ, BO TO DLA NIEMCÓW, PIERWSZY TYTUŁ POWINIEN BYĆ PO POLSKU,

Gość • Niedziela [01.05.2016, 10:11:06] • [IP: 83.11.77.**]

Pan Krzysztof promuje nasze miasto i okolice. Szkoda że dostał kosza od urzędników z naszego ratusza. Może i lepiej, jest samodzielny i nie musi być na czyjejś łasce.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 09:36:02] • [IP: 81.204.98.**]

W jakiej ksiegarni moge kupic ten album i kiedy?

Gość • Niedziela [01.05.2016, 09:04:12] • [IP: 80.245.179.***]

Dlaczego pierwszy napis jest po niemiecku a drugi po Polsku ?

Gość • Niedziela [01.05.2016, 08:14:29] • [IP: 77.253.156.**]

niech sprzedaje w niemczech

Gość • Niedziela [01.05.2016, 02:23:28] • [IP: 188.182.138.***]

tak się robi biznes. nie ma miejsca na wasze patologiczne sentymenty

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:25:05] • [IP: 31.0.9.***]

Poeta przyrody. Takich ludzi trzeba cenić i wszędzie protegować. Wszystkiego najlepszego P. Krzysztofie.

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:22:28] • [IP: 93.94.187.***]

Szkoda że stawia na niemców głownie

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:03:03] • [IP: 92.42.117.**]

Brawo Panie Krzysztofie, gratulacje!

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:51:52] • [IP: 77.115.44.**]

Zdjęcia super i za to szacunek ale fakt: czemu polski autor na polski rynek na pierwszym miejscu pisze po niemiecku a dopiero na dole po polsku? Bo euro lepiej stoi? To proponuję Kriss Chomitz- zwiększy się sprzedaż jeszcze bardziej

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:49:36] • [IP: 37.7.180.**]

Człowiek bohater, uratował orła z narażeniem życia ! Doskonały przykład prawdziwego człowieczeństwa. Pozdrowienia z chatki na zalewem.

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:36:45] • [IP: 95.129.226.**]

Wkurzają mnie takie lizusy - ah, oh. Nie kupię tylko ze względu na te napisy na pucującym niemieckie buty albumie pana K.C.

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:16:26] • [IP: 178.238.249.***]

Z przyjemnością kupię taki album. Idealny na prezent i nie tylko

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:02:54] • [IP: 62.69.231.***]

Fajne foty :-)

Gość • Sobota [30.04.2016, 20:46:13] • [IP: 80.245.181.***]

Brawo Krzysiek

SKS • Sobota [30.04.2016, 20:43:18] • [IP: 95.129.224.***]

Z chęcią kupię album pana Chomicza. PS wkurzają mnie ludzie z pis nie kupuj, nie czytaj! ach ta pisowska cenzura !

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■