POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.04.2016, 20:26:14] • Świnoujście

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Sławomir Ryfczyński

W nowiutkim albumie autorstwa Krzysztofa Chomicza królują piękne krajobrazy! Dzięki wspaniałym fotografiom autora możemy poznać wyspę Uznam od jak najlepszej strony! Publikacja w jedyny i niepowtarzalny sposób ukazuje Świnoujście widziane od strony wody, w tym wypadku morza, czy Zalewu. Chcecie poznać najbardziej urokliwe miejsca na wyspie i wokół niej? Pędźcie jak najszybciej do księgarni. Nakład albumu jest limitowany!

- Głównie fotografuje przyrodę wokół Świnoujścia, robiłem również zdjęcia krajobrazom, pejzaże na wodzie, penetrując różne akweny począwszy od morza poprzez zalew, przemieszczałem się po tych wodach i tam głównie powstały te fotografie, które wykonywałem z delty Świny- mówi portalowi iswinoujscie.pl Krzysztof Chomicz.

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Krzysztof Chomicz

Skąd autor czerpie inspiracje?

- Inspiracją jest dla mnie sama przyroda, a także kraina 44 wysp, obrazy same wpadają w obiektyw i aż się prosi, żeby niektóre miejsca uwiecznić na zdjęciach - opowiada fotograf.

Kolejny album Krzysztofa Chomicza! Świnoujście- Wodna kraina już w księgarni!

fot. Krzysztof Chomicz

To już czwarty album Krzysztofa Chomicza.

- Ten różni się tym od innych, że nie przedstawia tylko przyrody a w zasadzie na 165 fotografiach przedstawione jest otoczenie Świnoujścia i kraina wokół Świnoujścia, począwszy od strony Niemieckiej, Wolgastu poprzez stronę południową Stolpe aż do Lubina- dodaje Krzysztof Chomicz.

Świnoujście- Wodna kraina do kupienia w księgarni Neptun.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Środa [04.05.2016, 08:30:34] • [IP: 79.187.252.**]

Jestem mieszkańcem Torunia ale sercem oddany waszemu miastu, super że pojawił się nowy album o Świnoujściu. Nie wiem czy uda mi się go kupić bo w Świnoujściu będę dopiero w lipcu no ale cóż będę próbował. Super rzecz taki album gratulacje.

Gość • Poniedziałek [02.05.2016, 00:27:06] • [IP: 62.69.203.**]

Najpierw napis po niemiecku a pod spodem po polsku ? Cwaniaczek niech Niemcom sprzedaje album

Gość • Niedziela [01.05.2016, 19:04:24] • [IP: 92.42.117.**]

Podstawowe pytanie brzmi - gdzie książka została wydana? Jeśli w Niemczech, przez niemieckie wydawnictwo to chyba oczywiste jaka wersja językowa jest nadrzędną.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 18:38:48] • [IP: 92.42.117.**]

Mały zaścianek, mali ludzie, z zaściankowym pojmowaniem świata. Uznam jest naszą" małą ojczyzną", naszą Wyspą, wspólną dla obu nacji. Szukajmy tego co nas łączy a nie dzielmy bazując na kompleksach. Brawo Panie Krzysztofie, gratuluję kolejnego albumu, a przede wszystkim wspaniałych zdjęć i pasji.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 18:20:35] • [IP: 188.33.153.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [01.05.2016, 14:03:06] • [IP: 178.238.246.***]

ZNAKOMITY jest nasz Krzyś, piękne zdjęcia robi nie od dziś. Dla mnie największą FRAJDĄ jest ZAWARTOŚĆ albumu, a nie kolejność tytułu - po niemiecku i po polsku. SUKCES jest tu oczywisty. Gratulacje dla ARTYSTY - sami swoi z naszej Wyspy.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 13:37:08] • [IP: 80.245.185.*]

Powinien lansować się u Niemców...

Gość 06666 • Niedziela [01.05.2016, 12:51:32] • [IP: 37.8.215.**]

Absolutnie, to Swine... itd oraz ci przebierańcy w fortach są nie do zaakceptowania.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 12:10:48] • [IP: 95.129.226.**]

Do Gość • Niedziela [01.05.2016, 02:23:28] • [IP: 188.182.138.***] Patologiczny to ty jesteś wielki biznesie z Bangladeszu albo z budy na Nowokarsiborskiej :) Niemcy się z nas śmieją, że tak im w tyłki wchodzimy bez mydła za te euro - dowodem na to jesteś ty -" byznesmenie" od siedmiu boleści.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 11:52:04] • [IP: 83.20.70.***]

NIE KUPIĘ, BO TO DLA NIEMCÓW, PIERWSZY TYTUŁ POWINIEN BYĆ PO POLSKU,

Gość • Niedziela [01.05.2016, 10:11:06] • [IP: 83.11.77.**]

Pan Krzysztof promuje nasze miasto i okolice. Szkoda że dostał kosza od urzędników z naszego ratusza. Może i lepiej, jest samodzielny i nie musi być na czyjejś łasce.

Gość • Niedziela [01.05.2016, 09:36:02] • [IP: 81.204.98.**]

W jakiej ksiegarni moge kupic ten album i kiedy?

Gość • Niedziela [01.05.2016, 09:04:12] • [IP: 80.245.179.***]

Dlaczego pierwszy napis jest po niemiecku a drugi po Polsku ?

Gość • Niedziela [01.05.2016, 08:14:29] • [IP: 77.253.156.**]

niech sprzedaje w niemczech

Gość • Niedziela [01.05.2016, 02:23:28] • [IP: 188.182.138.***]

tak się robi biznes. nie ma miejsca na wasze patologiczne sentymenty

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:25:05] • [IP: 31.0.9.***]

Poeta przyrody. Takich ludzi trzeba cenić i wszędzie protegować. Wszystkiego najlepszego P. Krzysztofie.

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:22:28] • [IP: 93.94.187.***]

Szkoda że stawia na niemców głownie

Gość • Sobota [30.04.2016, 22:03:03] • [IP: 92.42.117.**]

Brawo Panie Krzysztofie, gratulacje!

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:51:52] • [IP: 77.115.44.**]

Zdjęcia super i za to szacunek ale fakt: czemu polski autor na polski rynek na pierwszym miejscu pisze po niemiecku a dopiero na dole po polsku? Bo euro lepiej stoi? To proponuję Kriss Chomitz- zwiększy się sprzedaż jeszcze bardziej

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:49:36] • [IP: 37.7.180.**]

Człowiek bohater, uratował orła z narażeniem życia ! Doskonały przykład prawdziwego człowieczeństwa. Pozdrowienia z chatki na zalewem.

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:36:45] • [IP: 95.129.226.**]

Wkurzają mnie takie lizusy - ah, oh. Nie kupię tylko ze względu na te napisy na pucującym niemieckie buty albumie pana K.C.

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:16:26] • [IP: 178.238.249.***]

Z przyjemnością kupię taki album. Idealny na prezent i nie tylko

Gość • Sobota [30.04.2016, 21:02:54] • [IP: 62.69.231.***]

Fajne foty :-)

Gość • Sobota [30.04.2016, 20:46:13] • [IP: 80.245.181.***]

Brawo Krzysiek

SKS • Sobota [30.04.2016, 20:43:18] • [IP: 95.129.224.***]

Z chęcią kupię album pana Chomicza. PS wkurzają mnie ludzie z pis nie kupuj, nie czytaj! ach ta pisowska cenzura !

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■