POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [15.10.2015, 13:05:36] • Świnoujście

Materiał o Bieliku nominowany do nagrody TVN 24! Głosujcie!

Materiał o Bieliku nominowany do nagrody TVN 24! Głosujcie!

fot. Krzysztof Chomicz

Po raz kolejny portal tvn24.pl organizuje konkurs na najlepszy materiał miesiąca. We wrześniu do rywalizacji stanął reportaż ze Świnoujścia. Reporterzy TVN 24 do najlepszej dziesiątki zakwalifikowali materiał nadesłany przez Krzysztofa Chomicza. Bielik, który utknął w mazi ma szansę zdobyć specjalną odznakę materiału miesiąca. Jak dotąd przegrywa tylko z Super Księżycem w obiektywach Reporterów 24. Apelujemy do internautów! Głosujcie na Bielika!

Przypomnijmy, pod koniec września Krzysztof Chomicz w trakcie obserwacji ptaków w Uznamskim rezerwacie Karsiborskie Paprocie zobaczył krążącego nad wodą orła bielika. Za chwilę okazało się, że to jedna z najbardziej dramatycznych chwil, jakie widział w swoim życiu. Fotograf wiele się nie zastanawiając rzucił się na pomoc. Bielik wymagał opieki weterynarzy, trafił do Wolińskiego Parku Narodowego. Kilka dni temu ptak został wypuszczony na wolność.

Do rywalizacji z orłem stanęły materiały: ”Warszawa jak Dubaj”, Super księżyc w obiektywach Reporterów 24, Strażacy wyciągnęli z rzeki psa, Archeologiczne skarby na budowie S3, Ognisty taniec na tle nocnego nieba, Kupił banany, znalazł skorpiona, Polacy zagrali z U2, Poszli na grzyby, spotkali żubra oraz 140 lat komunikacji miejskiej w Krakowie.


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Piątek [16.10.2015, 08:47:55] • [IP: 89.66.206.***]

jestem bardzo zadowolona, bielik prowadzi, oby tak bylo to prowadzenie na pierwszym miejscu do przyznania panu nagrody bo to wspanialy czyn, pierwsze miejsce brawo

Gość • Piątek [16.10.2015, 08:17:06] • [IP: 46.112.88.***]

Proponuję: telewizję śmieciową należy olewać. Nie dać się wciągnąć w podbijanie jej bębenka. nawet pod pretekstem bielika.

Gość • Piątek [16.10.2015, 07:52:37] • [IP: 31.174.71.***]

250 NA DOLE ARTYKUŁU JEST NA CZERWONO LINK TAM PUKNĄĆ.I ZAGŁOSOWAC.

nina • Czwartek [15.10.2015, 22:16:18] • [IP: 31.61.138.***]

Za męski wyczyn i piękne zdjęcia dodałam też swój głos.Ponadto- za inspirację do pozytywnych komentarzy.

Gość • Czwartek [15.10.2015, 22:09:06] • [IP: 178.238.249.**]

Zagłosowałam bielik ma najwięcej procent i wygrywa.

Gość • Czwartek [15.10.2015, 22:03:34] • [IP: 46.112.88.***]

17:25 - Dołączajcie, nie" dołanczajcie".

Odyseusz • Czwartek [15.10.2015, 21:56:05] • [IP: 88.156.233.***]

tylko nie do TVN...do nacional georafic ok...ale nie do bandy czosnków.

super express • Czwartek [15.10.2015, 20:50:16] • [IP: 83.145.144.**]

Zagłosowałem. Trzymam kciuki

Gość • Czwartek [15.10.2015, 20:16:49] • [IP: 178.238.250.**]

Jak tam można głosować? Ktoś może wie?

Gość • Czwartek [15.10.2015, 19:29:11] • [IP: 89.66.206.***]

najserdeczniejsze gratulacje za odwage i postawe pana to zdjecie powinno otrzymac pierwsza ngrode roku, gratuluje wygranej

Gość • Czwartek [15.10.2015, 17:25:40] • [IP: 46.112.76.**]

IDZIE W GÓRĘ DOŁANCZAJCIE, WYSTARCZY PUKNĄĆ W LINK.

bosman54 • Czwartek [15.10.2015, 17:11:56] • [IP: 213.127.148.***]

p.Krzychu - tak ma być, oddajemy głosy na Ciebie / hodowcy gołębi pocztowych ze Świnoujścia.

Gość • Czwartek [15.10.2015, 17:09:01] • [IP: 46.112.88.***]

16:50 No ale widzisz, muszą poprawić image podprogowo, bo wprost nikt im nie uwierzy, że są polscy - pokazują: jesteśmy tacy bielikowi, patriotyczni... - za zasłoną bielika chcą pokazać, iż są dziewicami patriotyzmu. Niestety, już porodzili bękarty, szkła kontaktowe, różne drzyzgi w oczach, miecugowy strzaskane po buzi, sprzątające nudziary w spódnicy i kiczowate paradokumenty.

Gość • Czwartek [15.10.2015, 16:50:54] • [IP: 178.238.252.**]

sZKODA, ŻE TO W tvn, STRATA BARDZO WIELU GŁOSOW, bo jest dużo mieszkanców którzy nie oglądaja tej fejsatej telwizji, gdzie promują Niesiołowskiego, Palikuta, Grodzką czy jak tam się nazywa i kto to jest. .itd...1

Gość • Czwartek [15.10.2015, 16:03:09] • [IP: 62.69.254.**]

Głos oddany, obowiązek spełniony.

Gość • Czwartek [15.10.2015, 15:22:19] • [IP: 46.113.24.***]

Pierwsza nagroda tak tak tak!!

Gość • Czwartek [15.10.2015, 15:17:41] • [IP: 80.245.186.***]

TA ODWAGA CO ZROBIL ODWARZNY GOSCIU TO SZACUNEK DLA NIEGO I ODWAGA DLA ORLA ZE TO WYTSZYMAL I WRUCIL DO DOMU

Gość • Czwartek [15.10.2015, 15:06:50] • [IP: 46.112.88.***]

Dla mnie najważniejszym materiałem jest ten o pomocy i przywracaniu poczucia godności ludziom uznawanym za pozostających na marginesie na Warszowie, dzięki pracy fundacji chrześcijańskiej ze Szwecji i Pana Zielińskiego, streetworkera - pisał o tym portal miesiąc temu. Wiem, symbole wręcz archetypiczne jak ptak w mazi, temat miły mieszczuchowi: zwierzątko, ale jednak - kultura wyższa i cywilizacja europejska to jest wrażliwość na bliźniego, choćby był obiektem poniżania na forum pod każdym artykułem o ludziach" niepachnących, nie tak dobrych jak ja".

Gość • Czwartek [15.10.2015, 14:50:17] • [IP: 178.238.252.**]

Mój głos oddany na Bielika :)

Gość • Czwartek [15.10.2015, 14:28:46] • [IP: 31.61.139.***]

Gratulacje !! Za postawę, za serce, za odwagę, za przesłny materiał.

ryynio • Czwartek [15.10.2015, 13:37:51] • [IP: 83.249.31.**]

najlepszy filmik roku!

Gość • Czwartek [15.10.2015, 13:16:41] • [IP: 80.245.182.**]

specjalnie dla pana, panie Chomicz, zagłosowałam. brawo Ja