POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ UBB wyda這 o鈍iadczenie. Z jego tre軼i wynika, 瞠 S康 Okr璕owy w Szczecinie uzna, 瞠 niemiecki przewo幡ik mo瞠 korzysta ze 鈍inoujskich przystank闚 autobusowych ■ Sobotnie popo逝dnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tu przy parku Zdrojowym pojawia si pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszka鎍y zastanawiaj si, co mog這 si sta w ich bloku. Jak si okaza這, wyj徠kowo agresywny tego dnia by 26 - letni m篹czyzna. By na tyle pobudzony, 瞠 瞠 ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptak闚 酥iewaj帷ych i nietoperzy od tych dla jerzyk闚 r騜ni wygl康, a tak瞠 miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze 鈍inoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamkni璚ie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w zwi您ku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wy陰czona z ruchu b璠zie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa M造ny. W przypadku z造ch warunk闚 atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamkni璚ie odcinka, mo瞠 ulec zmianie. Prosimy o rozwa積 jazd i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczeg馧y sporu pomi璠zy UBB a w豉dzami 安inouj軼ia ■ Pluskwy opanowa造 budynek socjalny przy Steyera! Mieszka鎍y stawiaj urz璠nikom ultimatum: Je瞠li nam nie pomo瞠cie, to roz這篡my namioty i zamieszkamy pod Urz璠em Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrze簑 W豉dys豉wa IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na cz窷ci ulicy Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV b璠zie obowi您ywa豉 tymczasowa organizacja ruchu. Zamkni皻y zostanie odcinek od skrzy穎wania z ulic Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu P馧nocnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozi雟kiego. Zmiany organizacji ruchu zwi您ane s z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail 安inouj軼ie 2017 oraz XXXIII P造waj帷ego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - 安i皻o Wojska Polskiego w 安inouj軼iu. We wtorek 15 sierpnia, 穎軟ierze, pracownicy wojska, mieszka鎍y i tury軼i 安inouj軼ia obchodzi b璠 鈍i皻o Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zosta造 przedsi瞝zi璚ia patriotyczne i kulturalne, kt鏎e dost瘼ne b璠 dla spo貫cze雟twa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykuj帷 w豉sne 篡cie uratowa 5 - letni dziewczynk! Zobacz film! ■ Jad traw, gryz ziemi, rzuca si pod auta i chodzi na czworaka! Co op皻a這 m篹czyn? ■ Silny wiatr czy 豉pa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej mo積a podziwia taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich s逝瘺? ■ Najwa積iejsi politycy Prawa i Sprawiedliwo軼i otwierali fina regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano te prezydenta 安inouj軼ia Janusza 痂urkiewicza ■ Op騧nione poci庵i to efekt niedzielnego po瘸ru na mo軼ie w Goleniowie. Op騧nione by poci庵i ze 安inouj軼ia, ale tak瞠 w druga stron- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owad闚 ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pog喚bienie toru wodnego-liderzy PiS powt鏎zyli w Szczecinie wcze郾iejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak by kiedy jak pla瘸 ■ W jednym z dni pomi璠zy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedzia貫k - 鈔oda) nast徙i zmiana godzin pracy sygnalizacji 鈍ietlnej na wszystkich skrzy穎waniach. Po zmianie sygnalizacja b璠zie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu dosz這 w pi徠ek przy Wybrze簑 W豉dys豉wa IV. Rowerzysta wpad do kana逝! Na pomoc m篹czy幡ie ruszy豉 za這ga Bielika II. Pracownicy 疾glugi 安inoujskiej rzucili ton帷emu ko這 ratunkowe i drabin. Na szcz窷cie, starszego m篹czyzn uda這 si uratowa. Z naszych informacji wynika, 瞠 by pod wp造wem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policj oraz stra po瘸rn. Funkcjonariusze b璠 wyja郾ia okoliczno軼i tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o S這wackiego: Nowo wyremontowana ulica, a ju zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spe軟ia swoj rol ■ Afera w 鈍inoujskim Przedsi瑿iorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotni豉 si spora cz窷 w璕la? Jak dot康 to wewn皻rzna komisja inwentaryzacyjna Przedsi瑿iorstwa Energetyki Cieplnej w 安inouj軼iu sprawdza czy z placu sk豉dowego przedsi瑿iorstwa znikn掖 w璕iel. Gdyby informacje jakie otrzymali鄉y anonimowo od pracownika firmy mia造 si potwierdzi to ze sk豉du PEC-u znikn望 mia opa wart oko這 400 tysi璚y z這tych. Jak dot康, dyrekcja nie potwierdzi豉 straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, 瞠 trwa intensywna inwentaryzacja ■