POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ W marcu b璠 wiesza na drzewach kolejne budki dla ptak闚. 50 budek l璕owych dla ma造ch ptak闚, jak sikorki czy wr鏏le, pojawi si na drzewach w Parku Zdrojowym, kasztanowcach oraz przy szko豉ch. Na dniach dotr od wykonawcy. W ich wieszaniu pomog stra瘸cy z Ochotniczej Stra篡 Po瘸rnej w Karsiborze. Kosztowa造 1250 z這tych brutto. Przypomnijmy, 瞠 w ubieg造m roku miasto r闚nie kupi這 i zamontowa這 budki l璕owe dla ptak闚 na drzewach w Parku Szopena oraz Parku Zdrojowym. W pierwszym 50, a w drugim 100 sztuk ■ P帷zkomania dotar豉 do 安inouj軼ia! Ogromna kolejka do p帷zkarni Babci Ja鎍i przy Bohater闚 Wrze郾ia! ■ Narodowy Dzie Pami璚i „皋軟ierzy Wykl皻ych” w 安inouj軼iu. W dniu 1 marca br. o godzinie 12.00, na Placu S這wia雟kim pod pomnikiem "Bohaterom Walki o Niepodleg這嗆 Rzeczpospolitej" odb璠 si uroczysto軼i zwi您ane z obchodami Narodowego Dnia Pami璚i "皋軟ierzy Wykl皻ych ■ Mieszka鎍y, pilnujcie swoich klatek! Na Matejki w豉mali si ju do dw鏂h piwnic! Nie maj skrupu堯w, wchodz jak do siebie. Chodzi o w豉mywaczy, kt鏎zy we wtorek w豉mali si do dw鏂h piwnic przy ulicy Matejki ■ Marsza貫k Geblewicz prosi rz康 o zainteresowanie si Nord Stream 2 i EUGAL. EUGAL to kontynuacja planowanego poszerzenia gazoci庵u Nord Stream (Nord Stream 2), kt鏎a ma przebiega od Ba速yku a do niemiecko-czeskiej granicy w Saksonii. Gazoci庵 na kr鏒kim odcinku zbli瘸 si na odleg這嗆 1 km od granicy z Polsk w pobli簑 Cedyni. Nie mo積a wykluczy, 瞠 przedsi瞝zi璚ie b璠zie oddzia造wa這 na 鈔odowisko na terenie polski. Marsza貫k Olgierd Geblewicz zdecydowa si zwr鏂i do wicepremiera Mateusza Morawieckiego oraz do Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego o koordynacj wsp馧pracy transgranicznej ze stron niemieck w zakresie planowania przestrzennego zgodnego z polsk racj stanu ■ Miasto dosta這 prawie 2,5 mln z這tych dofinansowania na dwie inwestycje. Urz康 Marsza趾owski og這si wyniki konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, dzia豉nie 4.9 Rozw鎩 zasob闚 endogenicznych. Na li軼ie projekt闚 do dofinansowania s dwie inwestycje ze 安inouj軼ia. Jeden to budowa przystani jachtowej w ㄆnowie, a drugi to przysta kajakowa w Karsiborze. Przysta kajakowa to inwestycja w ramach wzmocnienia potencja逝 rozwojowego wyspy Karsib鏎, w oparciu o cenne walory przyrodnicze i kulturowe. Powstanie za rybn karczm „Rybacz闚ka”, jad帷 od strony mostu po lewej stronie. Na pomostach do cumowania kajak闚 b璠zie dost瘼 do wody i energii. ■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI. Wa積a od 23-02-2017, godz. 7:00 do 23-02-2017, godz. 19:00. UWAGA! W CZASIE WA烤O列I PROGNOZY PRZEWIDUJE SI WYST·IENIE GRO昧YCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. P騧nym popo逝dniem, a zw豉szcza wieczorem wzd逝 wojew鏚ztw zachodnich oraz na terenach g鏎skich i podg鏎skich pojawi si silne / bardzo silne porywy po逝dniowo - zachodniego wiatru o pr璠ko軼i do 70-90 km/h. W g鏎ach powieje z maksymaln pr璠ko軼i powy瞠j 100-140 km/h ■ Znaleziono pieska. Rudy, wystaj帷e dolne k造, 鈔edni, czerwona obr騜ka. Kontakt pod numerem teleofnu: 693 693 318 ■ Czy mo瞠 by co pi瘯niejszego dla Policjanta, ni wdzi璚zno嗆 i szacunek spo貫cze雟twa? Po publikacji informacji o przej軼iu na emerytur st. sier. Stanis豉wa Kami雟kiego, otrzymali鄉y wiele pr騥b o publikacj podzi瘯owa i 篡cze od mieszka鎍闚 安inouj軼ia! ■ 安inoujski ”szafiarz” w akcji! Skok do pojemnika z odzie膨 u篡wan w centrum miasta! Zastanawiali軼ie si kiedy, gdzie trafiaj ubrania z pojemnik闚 na odzie u篡wan? My ju wiemy! A wszystko dzi瘯i czujno軼i jednej z naszych Czytelniczek. Pani Aleksandra uwieczni豉 na zdj璚iu m篹czyzn, kt鏎y okaza si by prawdziwym fanem takiej w豉郾ie odzie篡. W niedzielny poranek, postanowi wyruszy na 這wy. Tym razem na miejsce swoich poszukiwa wybra pojemnik na odzie u篡wan przy ulicy Wyspia雟kiego. - Czy瘺y nie m鏬 si doczeka, nowej dostawy do jednego ze 鈍inoujskich lumpeks闚 - pyta z przek御em, jeden z mieszka鎍闚 ■ Barkowa - czyli droga przez m瘯... Grz御kie b這to w kt鏎ym stoi woda, tak prezentuje si ulica Barkowa w Karsiborze, kt鏎a dla jej mieszka鎍闚, jest codzienn drog przez m瘯 ■ Wiosna zapuka豉 do drzwi 安inouj軼ia! W Parku Chopina pojawi造 si pierwsze przebi郾iegi! Pomimo tego, 瞠 na astronomiczn wiosn przyjdzie nam czeka do 20 marca, ju mo瞠my zauwa篡, jak upragniona przez wielu z nas pora roku, nie鄉ia這 i chicho puka do naszych drzwi! ■ Mieszka鎍y, handlowcy i klienci targowiska przy Wojska Polskiego niepokoj si, jak b璠zie wygl康a豉 modernizacja tej ulicy. Inwestycja rusza we wrze郾iu. Mo積a si spodziewa kr鏒kotrwa造ch, czasowych wy陰cze z ruchu – zapowiada Robert Karelus ■ Po ponad 30 latach, po瞠gnali si z mundurem... Na emerytur odszed st. sier. Stanis豉w Kami雟ki oraz Asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz. Dw鏂h funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu w minionym tygodniu po瞠gna這 si z mundurem. Asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz i st. sier. Stanis豉w Kami雟ki w policyjnych strukturach przepracowali kilkadziesi徠 lat. Jak podkre郵ali prze這瞠ni i koledzy z pracy, przez lata dali si pozna jako sumienni i do鈍iadczeni policjanci, kt鏎zy niejednokrotnie udowodnili swoje oddanie w s逝瘺ie ■