POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Od godziny 12.00 trwa gor帷a dyskusja na projektem uchwa造. kt鏎a zawiera ma stanowisko Rady Miasta w 安inouj軼iu w sprawie krytycznej sytuacji pracownik闚 w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji opr鏂z radnych udzia bior zaproszeni go軼ie, w tym zwi您kowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i w豉軼iciela stoczni ■ Przed nadzwyczajn sesja rady Miasta po鈍i璚on sytuacji w MSR "Gryfia" setki zwi您kowc闚 ze 安inouj軼ia manifestuj pod budynkiem Urz璠u Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowc闚 sprzeciwj帷ych si planom przeniesienia zak豉du stoczniowego ze 安inouj軼ia do Szczecina ■ Spotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem 痂urkiewiczem odb璠zie si 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla go軼i s這dki pocz瘰tunek przy kol璠ach zespo逝 " Malwa" w sali Mdk Karsib鏎 ■ Dzi, w poniedzia貫k 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie si nadzwyczajne sesja rady Miasta po鈍i璚ona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadaj, 瞠 obrady radnych poprzedzi protest pracownik闚 pod urz璠em. Do udzia逝 w manifestacji poparcia zapraszaj organizacje zwi您kowe i pracownik闚 innych 鈍inoujskich zak豉d闚 pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Mi璠zyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego b璠zie je寮zi do pacjent闚 bez lekarza! ■ Przegra walk o 篡cie - nie uda這 si uratowa jednego z pasa瞠r闚 rozbitego mercedesa. Mimo d逝giej reanimacji 21-latek zmar ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby s w bardzo ci篹kim stanie, samoch鏚 zosta doszcz皻nie zniszczony ■ Samoch鏚 wypad z drogi - kierowca i pasa瞠r maj drobne st逝czenia, dwie pozosta貫 osoby walcz o 篡cie ■ Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji informuje o planowanym zamkni璚iu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Ko軼iuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalion闚 Ch這pskich), Batalion闚 Ch這pskich, Staszica. Powodem zamkni璚ia wody jest wy陰czenie z u篡tkowania odcinka starej sieci wodoci庵owej w ulicy Ko軼iuszki (prace modernizacyjne) ■ Na p馧nocnym i zachodnim wybrze簑 Ba速yku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodz帷ych do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszka鎍闚 i Go軼i Miasta, w dniu jutrzejszym, w Miko豉jki, na godzin 16.00, na wsp鏊ne „odpalenie” iluminacji 鈍i徠ecznej na Placu Wolno軼i. Nie zabraknie oczywi軼ie Miko豉ja ■ Najwy窺za latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szko豉ch? Mieszkaniec: W ci庵u jednego miesi帷a moje dziecko mia這 trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla ps闚! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Pi連udskiego musia豉 mie naprawd wielk wol pracy, skoro nie zaprzesta豉 wykonywania swoich czynno軼i. Najprawdopodobniej nie opu軼i豉 stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okaza這 si, 瞠 w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka zosta豉 ukarana ■