░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Bia這ru? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonog鏎ska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Komunikat. Utrudnienia na rogu Roosevelta i Ga販zy雟kiego. UWAGA KIEROWCY. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji informuje, 瞠 z powodu naprawy sieci kanalizacyjnej, od dzi mog wyst徙i utrudnienia w ruchu na rogu ulicy Roosevelta i Ga販zy雟kiego. Prowadzone prace nie spowoduj natomiast przerw w dostawie wody do odbiorc闚 ■
■ Stra瘸cy 鈍i皻owali sw鎩 dzie! By造 awanse i odznaczenia! Na co dzie ci篹ko pracuj ratuj帷 篡cie innym. Stra瘸cy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili sw鎩 dzie. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odby豉 si specjalna uroczysto嗆. By造 awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w 安inouj軼iu, przy ulicy Barlickiego pojawili si nie tylko najwa積iejsi tego dnia stra瘸cy, ale tak瞠 zaproszeni go軼i, w鈔鏚 nich prezydent Janusz 痂urkiewicz oraz Komendant Wojew鏚zkiej Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej, st. bryg. Jacek Sta鄂iewicz ■ W pi徠ek przy wiatraku 安inouj軼ie 瞠gna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczyna swoj karier. W 安inouj軼iu odkryto jego talent. Tu rozpocz掖 swoj karier i przez lata by wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w kt鏎ym odpoczywa, 酥iewa i gra. Wielu mieszka鎍闚 miasta mia這 okazj spotka go podczas spacer闚 po promenadzie. Dzi nie ma Go ju w鈔鏚 nas. 安inouj軼ie po瞠gnaj Zbigniewa Wodeckiego na sw鎩 spos鏏 – Jego muzyk, przy zachodz帷ym s這鎍u i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwyk造, po瞠gnalny koncert zapraszamy w najbli窺zy pi徠ek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W 鈔od, 24.05 br. wielkie 獞iczenia s逝瘺 w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskona造m miejscem, aby zaprezentowa si du瞠j liczbie odbiorc闚. Tak w豉郾ie by這 w przypadku grupy teatralnej pod wodz Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewcz皻a ta鎍zy造 w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wi捫e si z promocj nowego spektaklu, kt鏎y b璠zie mo積a obejrze ju wkr鏒ce ■ Jerzy Bralczyk i Micha Og鏎ek zn闚 odwiedz 安inouj軼ie! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania j瞛ykowe z udzia貫m: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Micha豉 Og鏎ka ■ Komendant Miejski Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w 安inouj軼iu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Stra瘸ka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, kt鏎e odb璠 si 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca mi璠zynarodowe 獞iczenia wojsk w 安inouj軼iu! BALTOPS 2017 – najwi瘯sze w tym roku mi璠zynarodowe 獞iczenie na Ba速yku rozpoczyna si w Szczecinie i 安inouj軼iu. Do zachodniopomorskich port闚 w czwartek i pi徠ek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okr皻闚 wojennych z 14 pa雟tw. Trzy dni p騧niej okr皻y rozpoczn praktyczne manewry na morzu gdzie za這gi prze獞icz prowadzenie mi璠zynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udzia逝 w 獞iczeniu tra這wce oraz okr皻y transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie cz窷 okr皻闚 udost瘼ni swoje pok豉dy dla zwiedzaj帷ych ■ Zako鎍zenie manewr闚 Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zako鎍zyli udzia w mi璠zynarodowych manewrach morskich u wybrze篡 Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzis豉w Merchelski i Andrzej Mrozek to sk豉d komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowa豉 r闚nie, 瞠 pracom komisji przewodniczy b璠zie radny Andrzej Mrozek ■