POGODA

Reklama

Wydarzenia

Świnoujski Sztab WOŚP • Niedziela [23.11.2014, 17:58:27] • Świnoujście

Rejestracja wolontariuszy - START JUŻ JUTRO!

UWAGA!!! Rejestracja odbywać się będzie od poniedziałku (24.11) do czwartku (27.11) o godzinie 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu.

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty!

WAŻNE: Osoby niepełnoletnie proszone są o przyjście z rodzicem z uwagi na wymagany podpis opiekuna!!!

Serdecznie zapraszamy


Zaktualizowano: Niedziela [23.11.2014, 19:46:29]

komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [10.01.2015, 15:23:58] • [IP: 62.69.241.**]

ReZigiusz, czyli jeden z najpopularniejszych grających polskich youtuberów postanowił, że całą kwotę, którą zarobi ze sprzedaży swoich kubków, bluz i koszulek z 31 grudnia przekaże na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju. Chciał uzbierać 5 tysięcy, już 15 byłoby dla niego wielkim sukcesem, a ostatecznie wynik wyniósł ponad 138 tysięcy złotych. CAŁĄ

Gość • Czwartek [08.01.2015, 10:44:29] • [IP: 62.69.203.***]

Tępy naród.

Gość • Wtorek [06.01.2015, 22:17:25] • [IP: 62.69.231.***]

No to Palikociarnia na start, znów ogłupiamy i łupimy naród.

Gość • Piątek [28.11.2014, 04:24:33] • [IP: 92.42.112.***]

Jerzy Owsiak pomaga osobom starszym bo jest zwolennikiem eutanazji -" Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja dla mnie to pomoc starszym w cierpieniach. Demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniorów, ale wszystkie osoby, które żyją w ich otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny." - w wywiadzie przed 21. finałem WOŚP.

Gość • Czwartek [27.11.2014, 19:01:02] • [IP: 46.113.197.***]

Rozrywkową imprezę noworoczną czas zacząć! Będzie galop na przechodniów, na tereny kościelne bez wcześniejszego nawet zapytania (bo istnieje terror moralny, nie dać na Jurka to w nowej świeckiej tradycji grzech). W tym samym czasie rusza Szlachetna Paczka, bez hałasu, patosu, przymusu, witrażysty wypadającego z każdej lodówki, jacyż ci od Paczki archaiczni...

Gość • Czwartek [27.11.2014, 12:42:16] • [IP: 62.69.231.***]

Nagły atak spawacza -" Zethape" [YouTube]

Gość • Wtorek [25.11.2014, 20:21:49] • [IP: 92.42.112.***]

[24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**] dzielny zuchu, czy berecik za mocno uciska? Organizowane w PRL przez Kuronia nowe ZHP, oprócz nazwy nie ma nic wspólnego z tym co było przed wojną." Czerwone i naszpikowane agentami" to jest opinia szefostwa skautingu europejskiego. Dlatego oni nie nawiązywali współpracy z ZHP tylko z" zawiszakami". Zaś Owsiakowa żebranina przy budżecie Min.Zdr. to jest wielkie NIC! Tylko hałasu dużo aby się ten resortowy oszust mógł pokazać publicznie w świetle lamp i fajerwerków. Jeżeli Owsiak za SWOJE wybuduje i wyposaży szpital, to będzie mógł sobie decydować kogo leczyć a kogo nie. Ten sprzęt który Owsiak" kupił" jest za społeczne pieniądze i każdy może z niego korzystać. Tak jak i z pozostałego w szpitalu sprzętu. Owsiak NIE DAŁ I NIE DAJE ANI GROSZA na ten cel! Tylko żyje z tej żebraniny w luksusach wraz z całą rodziną. Jego żona i córka miały w fundacji" skromne posadki" a wyżebrane miliony gdzieś zniknęły. Biedaczyna wciąż szuka słoika a sąd czeka.

Gość • Wtorek [25.11.2014, 09:33:01] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.152.19.**]to jest ta pozytywna strona medalu ale nie jest do końca jasna ta druga strona i stanowi pewien problem.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] Znajomością harcerstwa nie grzeszysz, mówiąc" czerwone ZHP". Organizacja powstała przed I Wojną Światową, jednak nauka historii boli najwidoczniej. Poza tym uczestnictwo w WOŚP nie jest obowiązkowe, a wręcz jak najbardziej dobrowolne - nikt nikogo nie zmusza ani do tego by wrzucać do puszki, ani do tego by z tą puszką kwestować. Ludzie pomagają, bo widzą że to działa, szczególnie jeżeli zobaczą że ktoś z ich otoczenia korzysta ze sprzętu który zakupił WOŚP - ile dzieci żyje dzięki temu że został zakupiony specjalistyczny sprzęt? Nie mówiąc już o seniorach, którzy są fundamentem tego co było kiedyś. Ponadto WOŚP wspiera też kobiety w ciąży, a także rozpowszechnia naukę pierwszej pomocy. I tak jak już mówiłam - jeżeli ktoś nie popiera, nie chce, nie lubi - niech dnia 11 stycznia zamknie się w domu i czeka, aż kogoś z jego rodziny czy nawet jego samego trzeba będzie ratować sprzętem który zakupił WOŚP - ciekawe czy wtedy odmówi :)

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:43:35] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] ----> masz problem zdrowotny? Idź do specjalisty. Babcie już dawno wyprztykały się na radyjko ojca dyrektora.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06] • [IP: 92.42.112.***]

Owsiak ukrywa przed sądem kwity finansowe fundacji, pali głupa i łazi po stole jak małpa. Lokalna grupa trzymająca puchę znów będzie atakować w okolicach kościołów biedne babcie którym na lekarstwa brakuje. Tego czerwone ZHP uczy dzieci.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 09:21:19] • [IP: 46.112.82.**]

9:02 - na głównej stronie ta informacja jest pod wielkim tytułem" WOŚP"- prawda?----A co do tej WOŚP - Owsiak przegrał sprawę w sądzie, czekamy na ukazanie do końca finansów tej kosztownej (światełko do nieba i obsługa medialna plus koszty lokalne) imprezy.

JJ • Poniedziałek [24.11.2014, 09:02:50] • [IP: 93.94.186.***]

Brakuje tylko informacji co to za akcja: WOŚP, Szlachetna Paczka, czy może coś innego? :-)

Gość • Niedziela [23.11.2014, 19:23:36] • [IP: 62.69.231.***]

Ale do czego ten przymusowy wolontariat?

Oglądasz 1-14 z 14
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■