POGODA

Reklama

Wydarzenia

Świnoujski Sztab WOŚP • Niedziela [23.11.2014, 17:58:27] • Świnoujście

Rejestracja wolontariuszy - START JUŻ JUTRO!

UWAGA!!! Rejestracja odbywać się będzie od poniedziałku (24.11) do czwartku (27.11) o godzinie 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu.

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty!

WAŻNE: Osoby niepełnoletnie proszone są o przyjście z rodzicem z uwagi na wymagany podpis opiekuna!!!

Serdecznie zapraszamy


Zaktualizowano: Niedziela [23.11.2014, 19:46:29]

komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [10.01.2015, 15:23:58] • [IP: 62.69.241.**]

ReZigiusz, czyli jeden z najpopularniejszych grających polskich youtuberów postanowił, że całą kwotę, którą zarobi ze sprzedaży swoich kubków, bluz i koszulek z 31 grudnia przekaże na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju. Chciał uzbierać 5 tysięcy, już 15 byłoby dla niego wielkim sukcesem, a ostatecznie wynik wyniósł ponad 138 tysięcy złotych. CAŁĄ

Gość • Czwartek [08.01.2015, 10:44:29] • [IP: 62.69.203.***]

Tępy naród.

Gość • Wtorek [06.01.2015, 22:17:25] • [IP: 62.69.231.***]

No to Palikociarnia na start, znów ogłupiamy i łupimy naród.

Gość • Piątek [28.11.2014, 04:24:33] • [IP: 92.42.112.***]

Jerzy Owsiak pomaga osobom starszym bo jest zwolennikiem eutanazji -" Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja dla mnie to pomoc starszym w cierpieniach. Demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniorów, ale wszystkie osoby, które żyją w ich otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny." - w wywiadzie przed 21. finałem WOŚP.

Gość • Czwartek [27.11.2014, 19:01:02] • [IP: 46.113.197.***]

Rozrywkową imprezę noworoczną czas zacząć! Będzie galop na przechodniów, na tereny kościelne bez wcześniejszego nawet zapytania (bo istnieje terror moralny, nie dać na Jurka to w nowej świeckiej tradycji grzech). W tym samym czasie rusza Szlachetna Paczka, bez hałasu, patosu, przymusu, witrażysty wypadającego z każdej lodówki, jacyż ci od Paczki archaiczni...

Gość • Czwartek [27.11.2014, 12:42:16] • [IP: 62.69.231.***]

Nagły atak spawacza -" Zethape" [YouTube]

Gość • Wtorek [25.11.2014, 20:21:49] • [IP: 92.42.112.***]

[24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**] dzielny zuchu, czy berecik za mocno uciska? Organizowane w PRL przez Kuronia nowe ZHP, oprócz nazwy nie ma nic wspólnego z tym co było przed wojną." Czerwone i naszpikowane agentami" to jest opinia szefostwa skautingu europejskiego. Dlatego oni nie nawiązywali współpracy z ZHP tylko z" zawiszakami". Zaś Owsiakowa żebranina przy budżecie Min.Zdr. to jest wielkie NIC! Tylko hałasu dużo aby się ten resortowy oszust mógł pokazać publicznie w świetle lamp i fajerwerków. Jeżeli Owsiak za SWOJE wybuduje i wyposaży szpital, to będzie mógł sobie decydować kogo leczyć a kogo nie. Ten sprzęt który Owsiak" kupił" jest za społeczne pieniądze i każdy może z niego korzystać. Tak jak i z pozostałego w szpitalu sprzętu. Owsiak NIE DAŁ I NIE DAJE ANI GROSZA na ten cel! Tylko żyje z tej żebraniny w luksusach wraz z całą rodziną. Jego żona i córka miały w fundacji" skromne posadki" a wyżebrane miliony gdzieś zniknęły. Biedaczyna wciąż szuka słoika a sąd czeka.

Gość • Wtorek [25.11.2014, 09:33:01] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.152.19.**]to jest ta pozytywna strona medalu ale nie jest do końca jasna ta druga strona i stanowi pewien problem.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] Znajomością harcerstwa nie grzeszysz, mówiąc" czerwone ZHP". Organizacja powstała przed I Wojną Światową, jednak nauka historii boli najwidoczniej. Poza tym uczestnictwo w WOŚP nie jest obowiązkowe, a wręcz jak najbardziej dobrowolne - nikt nikogo nie zmusza ani do tego by wrzucać do puszki, ani do tego by z tą puszką kwestować. Ludzie pomagają, bo widzą że to działa, szczególnie jeżeli zobaczą że ktoś z ich otoczenia korzysta ze sprzętu który zakupił WOŚP - ile dzieci żyje dzięki temu że został zakupiony specjalistyczny sprzęt? Nie mówiąc już o seniorach, którzy są fundamentem tego co było kiedyś. Ponadto WOŚP wspiera też kobiety w ciąży, a także rozpowszechnia naukę pierwszej pomocy. I tak jak już mówiłam - jeżeli ktoś nie popiera, nie chce, nie lubi - niech dnia 11 stycznia zamknie się w domu i czeka, aż kogoś z jego rodziny czy nawet jego samego trzeba będzie ratować sprzętem który zakupił WOŚP - ciekawe czy wtedy odmówi :)

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:43:35] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] ----> masz problem zdrowotny? Idź do specjalisty. Babcie już dawno wyprztykały się na radyjko ojca dyrektora.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06] • [IP: 92.42.112.***]

Owsiak ukrywa przed sądem kwity finansowe fundacji, pali głupa i łazi po stole jak małpa. Lokalna grupa trzymająca puchę znów będzie atakować w okolicach kościołów biedne babcie którym na lekarstwa brakuje. Tego czerwone ZHP uczy dzieci.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 09:21:19] • [IP: 46.112.82.**]

9:02 - na głównej stronie ta informacja jest pod wielkim tytułem" WOŚP"- prawda?----A co do tej WOŚP - Owsiak przegrał sprawę w sądzie, czekamy na ukazanie do końca finansów tej kosztownej (światełko do nieba i obsługa medialna plus koszty lokalne) imprezy.

JJ • Poniedziałek [24.11.2014, 09:02:50] • [IP: 93.94.186.***]

Brakuje tylko informacji co to za akcja: WOŚP, Szlachetna Paczka, czy może coś innego? :-)

Gość • Niedziela [23.11.2014, 19:23:36] • [IP: 62.69.231.***]

Ale do czego ten przymusowy wolontariat?

Oglądasz 1-14 z 14
■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■