POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.02.2013, 06:44:34] • Świnoujście

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

fot. Czytelnik

Wydawałoby się, ze skowyt czworonożnego „Robinsona” pozostawionego na pastwę losu na zatopionej działce powinien poruszyć ludzkie sumienia. Poruszył jedno. Czytelnik iswinoujscie.pl usłyszał przeraźliwe wycie zwierzęcia, zrobił zdjęcia. Kto uwolni czworonoga z zalanej całkowicie działki?

„Spotkałem się z ostatnio z kompletną bezradnością służb i znieczulicą. Może w skrócie opowiem co się mi przytrafiło: wyszedłem na spacer w niedzielne popołudnie w okolice Działek odry idąc chodnikiem usłyszałem niesamowity skowyt po przeciwnej stronie jest zjazd gdzie mieszczą się też działki jakiś prywatnych ludzi ciężko było podejść bo wszystko jest zalane i patrzę  i uwierzyć nie mogę jak pies zamknięty w mały kojcu gdzie kompletnie wszystko jest zatopione pies od momentu zalania brodzi w wodzie”- napisał na kontakt@iswinoujscie.pl pan Marek. Do swojej informacji załączył zdjęcia.

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

fot. Czytelnik

Od kilku dni całym światem zwierzęcia jest... podtopiona buda. Działka, która stała się jego więzieniem znajduje się 100 metrów od skrzyżowania z ul. Wolińską. Nasz czytelnik próbował zainteresować sprawą odpowiednie służby ale w niedzielę dodzwonić się do którejkolwiek okazało się niemożliwe. Działka i jej otoczenie jest zalane do tego stopnia, ze nie da się tam podejść i pomóc zwierzęciu. Potrzebna jest służba z odpowiednim sprzętem. Może w poniedziałek zwierzę doczeka pomocy?! Mamy również nadzieję, że uda się ustalić i ukarać właściciela.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Sobota [23.02.2013, 12:20:54] • [IP: 84.13.18.***]

CO ZA PARANOJA!! GDYBYM NIE MIESZKALA W LONDYNIE TO WESZLABYM DO TEJ DZIALKI I SAMA GO UWOLNILA, CZY NIKT NIE MOZE TEGO ZROBIC?!?!?!?

Julie z PARYZA • Środa [13.02.2013, 22:14:43] • [IP: 88.165.95.**]

TO JEST SKANDAL ! CZLOWIEK JEST NAWIEKSZYM SZKODNIKIEM NA ZIEMI !! JAK MOZNA WOGOLE DOPUSCIC DO TAKIEGO PODLEGO TRAKTOWANIA BEZBRONNEGO ZWIERZAKA !!

zbulwersowana • Wtorek [12.02.2013, 10:16:37] • [IP: 178.84.83.***]

"Pani go lubi"... no zarabiscie go lubi i dlatego zostawila go damego w tym syfie na 24 h na dobe!

Gość Ja • Poniedziałek [11.02.2013, 21:08:46] • [IP: 188.47.12.**]

Jak pani go tak lubi, to niech siedzi z nim na tej zalanej działce, a jak nie, to niech go odda, i nie robi problemu, bo to będzie lepsze dla tego biednego psa. Dziwi mnie niemoc miejscowych władz i to, że nie mogą poradzić sobie z tym problemem. To nawet powinien być jakiś ludzki odruch, bardzo to dziwne, a zwierze cierpi.

Marta • Poniedziałek [11.02.2013, 17:35:07] • [IP: 95.108.125.*]

POSZUKUJEMY OSÓB ZE ŚWINOUJŚCIA I OKOLIC CHCĄCYCH DZIAŁAĆ W ORGANIZACJI PRO ZWIERZĘCEJ I W REALNY SPOSÓB ZMIENIĆ SYTUACJĘ W TYM MIEŚCIE. JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ KTÓREJ LOS KRZYWDZONYCH ZWIERZĄT NIE JEST OBOJĘTNY I POŚWIECISZ SWÓJ CZAS ABY Z ZAANGAŻOWANIEM POMAGAĆ BEZBRONNYM I CIERPIĄCYM STWORZENIOM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! TEL. 660-737-137

Zbulwersowana • Poniedziałek [11.02.2013, 15:48:22] • [IP: 178.84.83.***]

Jak to mozliwe ze ten pies do tej pory nie zostal zabrany z tej dzialki? W kazdym normalnym cywilizowanym kraju pies juz bylby pod opieka weterynarza w cieplym miejscu a wlascicielka stanelaby przed Sądem za znecanie sie nad zwierzakiem. No ale to jest sredniowieczna Polska !

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 15:18:38] • [IP: 95.108.125.*]

niestety psa nie odebrano bo" MIASTO NIE WIDZI PROBLEMU W TYM ŻE PRZEBYWA NA DZIAŁKACH. TWIERDZĄ, ŻE PIES JEST BARDZO ZWIĄZANY Z PANIĄ A PANI BARDZO GO LUBI I UBOLEWA NAD TYM ŻE NA DZIAŁCE STOI WODA. SCHRONISKO UMIEŚCIŁO BUDE W INNYM MIEJSCU I PIES MA JUZ SUCHO. A SAMA GAZETA TAK WYKONAŁA ZDJĘCIA ABY WYGLĄDAŁO TO DRASTYCZNIE." to są jawne KPINY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 12:33:35] • [IP: 46.205.101.**]

proszę o informację, czy zwierze zostało usunięte z tej działki. Kto ma wiedzę na ten temat ? proszę opublikować.

karola • Poniedziałek [11.02.2013, 01:45:38] • [IP: 77.45.90.***]

PIES powinien zostac odebrany; Prosze zerknijcie na ustawe o ochronie zwierzat; Pies nie moze zyc w takich warunkach;

Gość • Sobota [09.02.2013, 22:52:34] • [IP: 89.229.83.***]

to normalka bo to tylko polska tylko by zyło sięlepiej

Gość • Wtorek [05.02.2013, 12:01:18] • [IP: 91.211.102.***]

czy nikt na tych działkach nie przeprowadza kontroli..?? przecież tam straszny syf!! i jeszcze ten pies...widok koszmarny!! nie ma dla mnie znaczenia czy tą działkę ma ktoś stary czy młody, tak nie powinno być!!

Gość • Wtorek [05.02.2013, 07:52:07] • [IP: 80.245.176.***]

Przestańcie męczyć starszych ludzi bo na to nie zasłużyli - a pies to pies, jeżeli ktoś chodzi spać z psem lub wpuszcza na kanapę to niech z nim zamieszka w dzikiej budzie! obłuda obłuda i obłuda, nie o taką Polskę walczyli Ci starsi ludzie. Jakby przyszła powódź to zamiast wziąć się do roboty to byście pieski ratowali i jeszcze z jakimiś puszkami kwestowali. Ale cóż...co niedziela sumiennie i fałszywie na stałą godzinę i później wychodzi: (przykre ale prawdziwe.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:57:14] • [IP: 62.69.252.**]

Ty co masz pretensje do Urzędu Miasta jeżeli wiedziałeś jaka jest sytuacja jak pies ma na imie i jak cierpi było iść pomóc albo przygrnać psa, nie potrzebnie jest temat rozdmuchany chodzi o dobro psa a właściciel o nim zapomniał. A tacy ludzie jak ty widzą problem w Urzędzie Miasta, melioracja to jedno, krzywda zwierzęcia to inna sprawa gratulacje za podejście

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:54:16] • [IP: 62.69.252.***]

Jestem z Warszowa spotkałam sąsiada o godzinie 20, który wracał ze swojej działki i niestety pies dalej marżnie tak działa nasze cholerne schronisko mają gdzieś cierpienie zwierząd zresztą to nie pierwszy raz.jak niżej pisałam, chodzi im tylko na zbiórce pieniędzy, z których się nie rozliczają, takich mamy mądrych i bezdusznych opiekunów prawa, w cholerę z nimi.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:51:44] • [IP: 80.245.178.**]

gdzie ta wnuczka ma salon dla piesków, będę omijała szerokim łukiem.Dziękuję za odpowiedź.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:39:40] • [IP: 62.69.252.**]

Powiem tylko tyle że ten pies Bartek, dostaje codziennie jedzonko-nie jest to pies zagłodzony!!jedynie kto zawiódł to URZĄD MIASTA, który doprowadził te działki do takiego zalania!!właścicielka już podniosła budę.Gratulację dla pana Marka, za głupotę jaką zrobił tej staruszce pisząc ten reportaż.Zamiast tego można było zaproponować staruszce pomoc,

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:00:16] • [IP: 83.25.120.**]

Najbardziej smutny w tym wszystkim jest fakt, że wnuczka właścicielki owej działki posiada w mieście salon fryzjerski dla psów...

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:41:48] • [IP: 92.42.112.***]

[04.02.2013, 20:22] Sam te brednie wymyśliłeś? Lecz się palancie na głowę! Ten zostawiony pies, to jest raczej efekt zasady" róbta co chceta".

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:29:11] • [IP: 95.129.228.**]

No właśnie, ta biedna psina po byłej Agencji Celnej na Okólnej(Warszów) też potrzebuje opieki, budynek stoi pusty a pies został.Starsza pani z tej ulicy co 2 dzień donosi jemu ciepłe jedzenie i ciepłą wodę, myje miski.Szkoda tego pieska bo całymi dniami leży przy bramie bez względu na pogodę ale żadne służby nie są zainteresowane.Właściciel tego psa twierdzi że pies jest doglądany przez niego ale bardzo rzadko go tam widać, chociaż mieszka na Warszowie i pracuje na Towarowej w Przytorze, mógłby zabrać go w ciepłe miejsce przynajmniej na zimę.Pies nie ma siły się podnieść czasami, tak bolą go stawy.Skandal żeby zostawić tak zwierzę bez

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:26:10] • [IP: 80.245.187.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:10:46] • [IP: 62.69.253.***]

ludzie sa bez serca.. Zwierze jest mądzejsze od ludzi, jezeli ten pies nie trafi do schorniska, to za to wlasciciel tego psa trafi i bedzie siedzial w klatce mokrej po kostki. takich ludzi to tylko wy... w buzke i by zgubił ząbki.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:09:50] • [IP: 178.238.253.**]

Gdzie są służby, które pozwalają trzymać taką działkę Właściciela wypiepszyć z działki i ten syf podpalić biedna psina jest zdana na łaskę debilowatych ludzi, którzy biorą zwierzę i się znęcają nad nimi. Są organizację, które biorą grube pieniądze i nic nie robią jeden na drugiego zganiają