POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.02.2013, 06:44:34] • Świnoujście

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

fot. Czytelnik

Wydawałoby się, ze skowyt czworonożnego „Robinsona” pozostawionego na pastwę losu na zatopionej działce powinien poruszyć ludzkie sumienia. Poruszył jedno. Czytelnik iswinoujscie.pl usłyszał przeraźliwe wycie zwierzęcia, zrobił zdjęcia. Kto uwolni czworonoga z zalanej całkowicie działki?

„Spotkałem się z ostatnio z kompletną bezradnością służb i znieczulicą. Może w skrócie opowiem co się mi przytrafiło: wyszedłem na spacer w niedzielne popołudnie w okolice Działek odry idąc chodnikiem usłyszałem niesamowity skowyt po przeciwnej stronie jest zjazd gdzie mieszczą się też działki jakiś prywatnych ludzi ciężko było podejść bo wszystko jest zalane i patrzę  i uwierzyć nie mogę jak pies zamknięty w mały kojcu gdzie kompletnie wszystko jest zatopione pies od momentu zalania brodzi w wodzie”- napisał na kontakt@iswinoujscie.pl pan Marek. Do swojej informacji załączył zdjęcia.

Uwięziony pies cierpi na zalanej działce!

fot. Czytelnik

Od kilku dni całym światem zwierzęcia jest... podtopiona buda. Działka, która stała się jego więzieniem znajduje się 100 metrów od skrzyżowania z ul. Wolińską. Nasz czytelnik próbował zainteresować sprawą odpowiednie służby ale w niedzielę dodzwonić się do którejkolwiek okazało się niemożliwe. Działka i jej otoczenie jest zalane do tego stopnia, ze nie da się tam podejść i pomóc zwierzęciu. Potrzebna jest służba z odpowiednim sprzętem. Może w poniedziałek zwierzę doczeka pomocy?! Mamy również nadzieję, że uda się ustalić i ukarać właściciela.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Sobota [23.02.2013, 12:20:54] • [IP: 84.13.18.***]

CO ZA PARANOJA!! GDYBYM NIE MIESZKALA W LONDYNIE TO WESZLABYM DO TEJ DZIALKI I SAMA GO UWOLNILA, CZY NIKT NIE MOZE TEGO ZROBIC?!?!?!?

Julie z PARYZA • Środa [13.02.2013, 22:14:43] • [IP: 88.165.95.**]

TO JEST SKANDAL ! CZLOWIEK JEST NAWIEKSZYM SZKODNIKIEM NA ZIEMI !! JAK MOZNA WOGOLE DOPUSCIC DO TAKIEGO PODLEGO TRAKTOWANIA BEZBRONNEGO ZWIERZAKA !!

zbulwersowana • Wtorek [12.02.2013, 10:16:37] • [IP: 178.84.83.***]

"Pani go lubi"... no zarabiscie go lubi i dlatego zostawila go damego w tym syfie na 24 h na dobe!

Gość Ja • Poniedziałek [11.02.2013, 21:08:46] • [IP: 188.47.12.**]

Jak pani go tak lubi, to niech siedzi z nim na tej zalanej działce, a jak nie, to niech go odda, i nie robi problemu, bo to będzie lepsze dla tego biednego psa. Dziwi mnie niemoc miejscowych władz i to, że nie mogą poradzić sobie z tym problemem. To nawet powinien być jakiś ludzki odruch, bardzo to dziwne, a zwierze cierpi.

Marta • Poniedziałek [11.02.2013, 17:35:07] • [IP: 95.108.125.*]

POSZUKUJEMY OSÓB ZE ŚWINOUJŚCIA I OKOLIC CHCĄCYCH DZIAŁAĆ W ORGANIZACJI PRO ZWIERZĘCEJ I W REALNY SPOSÓB ZMIENIĆ SYTUACJĘ W TYM MIEŚCIE. JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ KTÓREJ LOS KRZYWDZONYCH ZWIERZĄT NIE JEST OBOJĘTNY I POŚWIECISZ SWÓJ CZAS ABY Z ZAANGAŻOWANIEM POMAGAĆ BEZBRONNYM I CIERPIĄCYM STWORZENIOM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! TEL. 660-737-137

Zbulwersowana • Poniedziałek [11.02.2013, 15:48:22] • [IP: 178.84.83.***]

Jak to mozliwe ze ten pies do tej pory nie zostal zabrany z tej dzialki? W kazdym normalnym cywilizowanym kraju pies juz bylby pod opieka weterynarza w cieplym miejscu a wlascicielka stanelaby przed Sądem za znecanie sie nad zwierzakiem. No ale to jest sredniowieczna Polska !

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 15:18:38] • [IP: 95.108.125.*]

niestety psa nie odebrano bo" MIASTO NIE WIDZI PROBLEMU W TYM ŻE PRZEBYWA NA DZIAŁKACH. TWIERDZĄ, ŻE PIES JEST BARDZO ZWIĄZANY Z PANIĄ A PANI BARDZO GO LUBI I UBOLEWA NAD TYM ŻE NA DZIAŁCE STOI WODA. SCHRONISKO UMIEŚCIŁO BUDE W INNYM MIEJSCU I PIES MA JUZ SUCHO. A SAMA GAZETA TAK WYKONAŁA ZDJĘCIA ABY WYGLĄDAŁO TO DRASTYCZNIE." to są jawne KPINY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 12:33:35] • [IP: 46.205.101.**]

proszę o informację, czy zwierze zostało usunięte z tej działki. Kto ma wiedzę na ten temat ? proszę opublikować.

karola • Poniedziałek [11.02.2013, 01:45:38] • [IP: 77.45.90.***]

PIES powinien zostac odebrany; Prosze zerknijcie na ustawe o ochronie zwierzat; Pies nie moze zyc w takich warunkach;

Gość • Sobota [09.02.2013, 22:52:34] • [IP: 89.229.83.***]

to normalka bo to tylko polska tylko by zyło sięlepiej

Gość • Wtorek [05.02.2013, 12:01:18] • [IP: 91.211.102.***]

czy nikt na tych działkach nie przeprowadza kontroli..?? przecież tam straszny syf!! i jeszcze ten pies...widok koszmarny!! nie ma dla mnie znaczenia czy tą działkę ma ktoś stary czy młody, tak nie powinno być!!

Gość • Wtorek [05.02.2013, 07:52:07] • [IP: 80.245.176.***]

Przestańcie męczyć starszych ludzi bo na to nie zasłużyli - a pies to pies, jeżeli ktoś chodzi spać z psem lub wpuszcza na kanapę to niech z nim zamieszka w dzikiej budzie! obłuda obłuda i obłuda, nie o taką Polskę walczyli Ci starsi ludzie. Jakby przyszła powódź to zamiast wziąć się do roboty to byście pieski ratowali i jeszcze z jakimiś puszkami kwestowali. Ale cóż...co niedziela sumiennie i fałszywie na stałą godzinę i później wychodzi: (przykre ale prawdziwe.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:57:14] • [IP: 62.69.252.**]

Ty co masz pretensje do Urzędu Miasta jeżeli wiedziałeś jaka jest sytuacja jak pies ma na imie i jak cierpi było iść pomóc albo przygrnać psa, nie potrzebnie jest temat rozdmuchany chodzi o dobro psa a właściciel o nim zapomniał. A tacy ludzie jak ty widzą problem w Urzędzie Miasta, melioracja to jedno, krzywda zwierzęcia to inna sprawa gratulacje za podejście

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:54:16] • [IP: 62.69.252.***]

Jestem z Warszowa spotkałam sąsiada o godzinie 20, który wracał ze swojej działki i niestety pies dalej marżnie tak działa nasze cholerne schronisko mają gdzieś cierpienie zwierząd zresztą to nie pierwszy raz.jak niżej pisałam, chodzi im tylko na zbiórce pieniędzy, z których się nie rozliczają, takich mamy mądrych i bezdusznych opiekunów prawa, w cholerę z nimi.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:51:44] • [IP: 80.245.178.**]

gdzie ta wnuczka ma salon dla piesków, będę omijała szerokim łukiem.Dziękuję za odpowiedź.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:39:40] • [IP: 62.69.252.**]

Powiem tylko tyle że ten pies Bartek, dostaje codziennie jedzonko-nie jest to pies zagłodzony!!jedynie kto zawiódł to URZĄD MIASTA, który doprowadził te działki do takiego zalania!!właścicielka już podniosła budę.Gratulację dla pana Marka, za głupotę jaką zrobił tej staruszce pisząc ten reportaż.Zamiast tego można było zaproponować staruszce pomoc,

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 22:00:16] • [IP: 83.25.120.**]

Najbardziej smutny w tym wszystkim jest fakt, że wnuczka właścicielki owej działki posiada w mieście salon fryzjerski dla psów...

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:41:48] • [IP: 92.42.112.***]

[04.02.2013, 20:22] Sam te brednie wymyśliłeś? Lecz się palancie na głowę! Ten zostawiony pies, to jest raczej efekt zasady" róbta co chceta".

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:29:11] • [IP: 95.129.228.**]

No właśnie, ta biedna psina po byłej Agencji Celnej na Okólnej(Warszów) też potrzebuje opieki, budynek stoi pusty a pies został.Starsza pani z tej ulicy co 2 dzień donosi jemu ciepłe jedzenie i ciepłą wodę, myje miski.Szkoda tego pieska bo całymi dniami leży przy bramie bez względu na pogodę ale żadne służby nie są zainteresowane.Właściciel tego psa twierdzi że pies jest doglądany przez niego ale bardzo rzadko go tam widać, chociaż mieszka na Warszowie i pracuje na Towarowej w Przytorze, mógłby zabrać go w ciepłe miejsce przynajmniej na zimę.Pies nie ma siły się podnieść czasami, tak bolą go stawy.Skandal żeby zostawić tak zwierzę bez

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:26:10] • [IP: 80.245.187.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:10:46] • [IP: 62.69.253.***]

ludzie sa bez serca.. Zwierze jest mądzejsze od ludzi, jezeli ten pies nie trafi do schorniska, to za to wlasciciel tego psa trafi i bedzie siedzial w klatce mokrej po kostki. takich ludzi to tylko wy... w buzke i by zgubił ząbki.

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:09:50] • [IP: 178.238.253.**]

Gdzie są służby, które pozwalają trzymać taką działkę Właściciela wypiepszyć z działki i ten syf podpalić biedna psina jest zdana na łaskę debilowatych ludzi, którzy biorą zwierzę i się znęcają nad nimi. Są organizację, które biorą grube pieniądze i nic nie robią jeden na drugiego zganiają

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 21:07:53] • [IP: 62.69.252.**]

taki porządek jak ten ktoś ma na działce, , ma też w swojej głowie, więc nie wymagajmy ludzkich odruchów, ale są ludzie którzy mają obowiązek dbania o takie rzeczy,. .pierwszy to pan prezes ROD " ODRA"POTEM POLICJA I INNE SŁUŻBY, może wreszcie zapracujecie na swoje pieniądze, , ,

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 20:23:35] • [IP: 93.94.186.**]

schronisko go uratuje, a następnie bedą zmuszeni go uśpić, bo niema kasy na leczenie, a chorobę po badaniu napewo mu znajdą (chora wątroba, trzustka, puca itd.. : ( :( (- pieskie życie :((

Gość • Poniedziałek [04.02.2013, 20:22:56] • [IP: 37.8.215.***]

Tu się kłania katolickie wychowanie, kościół twierdzi że zwierzęta nie mają duszy i są tylko zabawkami człowieka ! Takie zwierze nie przynosi korzyści kościółkowi zamiast na tacę dać to są ludzie którzy kupią karmę no i konflikt interesu. ...

Oglądasz 1-25 z 88
■ W niedzielę 19. lutego przeprowadzona zostanie XVI edycja Bałtyckiej”15”. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni. Trasa wiedzie promenadą-od pływalni do ul. Chrobrego, z powrotem do pływalni i dalej promenadą do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła... Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu ■ Stanowisko Grupy Morskiej na temat terminala kontenerowego: Odrzucenie przez nas projektu uchwały nie jest głosem ani za, ani przeciw jego budowie ■ Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć... ■ Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym. Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym Już od dziejów starożytnych Lubin był ważnym miejscem tego regionu. Ja wspomnę kilka chwil ostatniego półwiecza mojego spotkania się na tym terenie. Pamiętam jak w pierwszych latach powojennych było ciężko. By ulżyć w życiu codziennym wraz z kolegą na przełomie lat 1959/60 po raz pierwszy wybrałem się rowerem nad jeziorko Turkusowe, by zdobyć trochę kredy do pomalowania mieszkania ■ Myśleli że pali się Kaufland... Jak się okazało, był to fałszywy alarm. Gdy przed godziną 13.00 pod Kaufland wezwane zostały wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej, pobliscy mieszkańcy myśleli że w płomieniach stanął Kaufland! Na szczęście okazało się, że powodem całego zamieszania była tylko czujka ■ SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców, którzy oczekują życia w mieście, które jest czyste ekologicznie i ma czyste plaże. Zobacz film! ■ Na parkingu za ”Cechem” został zgubiony łańcuszek. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda ■ 25 Finał WOŚP podsumowany! Ostatecznie zebrano 260 565 złotych. Tradycyjnie już w Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano świnoujski finał WOŚP. W naszym mieście ostatecznie udało się zebrać 260 565 złotych. To nie tylko efekt pracy świnoujskich wolontariuszy, ale także internautów, którzy wzięli udział w internetowych aukcjach. To właśnie dzięki nim ostateczna kwota nieznacznie wzrosła ■ TRYTON 2016. Kapituła wybrała nominowanych. Swoje głosy na kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2016 oddali dzisiaj członkowie Kapituły. Tym samym, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, wybrano po trzech nominowanych w każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie laureatów odbędzie się 25. lutego 2017 r. podczas Gali TRYTONA w hotelu Interferie Medical Spa. Statuetka TRYTONA przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport oraz Obiekt Roku. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą: prezydent miasta, jego dwaj zastępcy, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy prezydenta oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów, dziennikarze oddziałów terenowych regionalnych mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, członkowie Kapituły - w drodze głosowania - wybierają po trzech nominowanych do każdej z kategorii i laureatów ■ Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych. Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów ■ Płk SG dr Piotr Patla nowym komendantem Morskiego Oddziału Straży Granicznej! Płk SG dr Piotr Patla, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, wprowadził 11 lutego nowego Komendanta Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu. Obowiązki te będzie pełnił kmdr por. SG Zbigniew Iracki, który zastąpił kmdr. SG Marka Mosionka ■ Żaglowiec Down North zatonął w szczecińskim porcie. Dwa lata temu jednostka była na dnie przed wejściem do Świnoujścia! Od południa w niedzielę w szczecińskim porcie trwała akcja związana z zabezpieczeniem wraku. Żaglowiec pod kanadyjską banderą Down North. Jako pierwsza, informację o wraku spoczywającym na dnie przy moście na wyspę Grodzką przekazała szczecińska redakcja Gazety Wyborczej zaalarmowana przez swoich czytelników ■ Zobacz, co mieszkańcy sądzą na temat tablicy smoleńskiej i terminalu kontenerowego w Świnoujściu! Zobacz film! ■