POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [07.05.2012, 06:02:53] • Świnoujście

Uwaga na dzieci! Plac w Parku Zdrojowym jest w opłakanym stanie

Uwaga na dzieci! Plac w Parku Zdrojowym jest w opłakanym stanie

fot. Czytelnik

Spróchniałe i połamane belki to tylko ułamek tego co dzieje się z placem zabaw w Parku Zdrojowym. Nasza Czytelniczka przestrzega, aby pilnować swoich pociech, bo chwila nieuwagi i może dojść do nieszczęścia.

W mailu do redakcji nasza Czytelniczka wymienia najbardziej zniszczone elementy. Wśród nich jest – lubiana przez wszystkie dzieci – ruchoma kładka. – Maluchy uwielbiają po niej biegać i skakać. A jest już naprawdę zniszczona i przetarta. Czas najwyższy aby ją wymienić nim dojdzie do nieszczęścia – wyjaśnia.

Uwaga na dzieci! Plac w Parku Zdrojowym jest w opłakanym stanie

fot. Czytelnik

Jak podkreśla nasza rozmówczyni, szczególną uwagę powinno się przykładać właśnie do bezpieczeństwa na tego typu obiektach. Bawią się tam przecież małe dzieci. W każdej chwili któryś z maluchów może zrobić sobie krzywdę na uszkodzonym elemencie jakiejś konstrukcji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Wtorek [08.05.2012, 17:57:37] • [IP: 92.42.117.***]

to cyganuchy brudasy nie maja co zrec to zra belki na placach zabaw

Gość • Wtorek [08.05.2012, 00:27:37] • [IP: 95.51.38.**]

kiepskie materiały aby sie rozwalały...i kiesę urzedniczą naprawy zasilały...strategia to przemyslana. ...z podatnika robić barana.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 20:19:40] • [IP: 217.97.199.**]

Zgłoś to do nadzoru budowlanego, oni są od kontroli takich rzeczy.

Mieszkaniec • Poniedziałek [07.05.2012, 19:45:23] • [IP: 88.156.235.***]

Mam więcej zdjęć jak wygląda plac zabaw

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 19:31:00] • [IP: 92.42.114.***]

tak kaczor wszystko by zrobił kij worek i na dziady

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 17:30:17] • [IP: 92.42.114.***]

Ja swego czasu widziałam na tym placu zabaw powbijane w drabinki zszywki takie od zszywacza tapicerskiego. No jak dziecko by się chwyciło takiej belki to na bank szycie ręki.

MP • Poniedziałek [07.05.2012, 16:56:31] • [IP: 79.190.99.**]

ta pani ma rację, też to zauważyłam.W ostatniej chwili złapałam synka bo wszedł by na wystający gwóźdź.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 13:11:02] • [IP: 78.30.105.***]

polityka prorodzinna, a nawet porzadnego palcu zabaw w miescie niema, pozazdroscic miedzyzdrojom placyku super maja.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 12:39:14] • [IP: 217.97.193.***]

No proszę, a przecież Michalska zapewniała Sujkę na sesji że wszystko jet pod kontrolą!! Pomroczność jasna ??

J. Poszepszyński • Poniedziałek [07.05.2012, 11:53:32] • [IP: 31.63.214.**]

Jeżeli jeszcze na tym placu zabaw nic nikomu się nie stało, to znaczy, że jeszcze nie jest tak źle.

Widliszek • Poniedziałek [07.05.2012, 10:36:41] • [IP: 83.21.164.**]

Dlatego są komary które pilnują. ...aby po parku nikt się nie szwendał.Więc nie tępić komarów - dlatego Urząd Miasta zatwierdził taki plan rewitalizacji parku gdzie odwadnianie jest otwarte.A jak komary mają sprzyjające warunki rozwoju to odkomarzanie nie pomoże.Komar ma skrzydełka więc mieszkańcy będą tańczyć taniec Św.Wita odganiając się od komarów nawet na promenadzie.

patriotka • Poniedziałek [07.05.2012, 10:02:13] • [IP: 80.55.205.***]

to niemieckie emeryty dewastujo

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 09:58:06] • [IP: 88.156.232.***]

Jak sie stanie jakaś krzywda dziecku, to na taczkach wywiozą tego kto jest odpowiedzialny za zły stan.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 09:24:10] • [IP: 178.238.253.**]

To jest plac zabaw przy policji(chyba), to jest horor a nie plac zabaw.Cud, że nie buło tam jakiegoś nieszczęścia.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 09:23:59] • [IP: 92.42.118.***]

Piaskownica też jest w opłakanym stanie

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 08:55:20] • [IP: 79.190.202.**]

Plac zabaw na przeciwko Komendy Policji tak wygląda.I nie ma odpowiedzialnego za taki stan obiektu.Żenujące.

J. Poszepszyński • Poniedziałek [07.05.2012, 08:23:22] • [IP: 31.63.192.***]

Pamiętam jak było wielkie otwarcie tego placu zabaw. Uroczyste przecięcie wstęgi przez Papieża, mnóstwo towarzyszy ze wschodu☭ i DDR, dygnitarze z Ugandy. Potem był uroczysty pochód, w którym wszyscy goście udali się na ekskluzywny bal do Penelopy, gdzie lał się szampon do włosów, kawior z okonia i ananasy by wyglądało elegancko. To były czasy.

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 07:25:45] • [IP: 80.245.181.***]

Poniedziałek [07.05.2012, 06:02] Ktoś tu chyba nie może spać...Nie szkoda czasu na takie" wydarzenie" ?

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 06:37:30] • [IP: 92.42.112.***]

a ile lat mają te belki?. PO PrOstu do wymiany!!

Gość • Poniedziałek [07.05.2012, 06:30:14] • [IP: 87.206.151.***]

te belki wyglądają mi raczej na plac zabaw na promenadzie, bo niby gdzie w parku zdrojowym? Przecież tam nie ma teraz żadnego placu zabaw

Oglądasz 1-20 z 20
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■