░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.02.2012, 17:50:03] • Świnoujście

Sypnęło śniegiem!

Sypnęło śniegiem!

fot. Adam Strukowicz

Padający śnieg daje się we znaki szczególnie kierowcom. Miejmy nadzieję, że opady nie będą jednak tak intensywne jak choćby przed rokiem. Najbardziej z białego puchu cieszą się dzieci. Nieco mniej zadowoleni są piesi, którzy chodzą po nieodśnieżonych chodnikach i ślizgają się na zasypanych schodach.

Przypominamy również, że do obowiązku właścicieli należy odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników przed własną posesją.

Właściciele, którzy nie odśnieżą chodników muszą liczyć się, że w przypadku np. złamania nogi będą musieli wypłacić odszkodowanie poszkodowanej osobie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [18.02.2012, 22:38:36] • [IP: 46.113.86.**]

Zlikwidujcie ten śnieg

Gość • Piątek [03.02.2012, 18:36:13] • [IP: 93.94.188.***]

Do goscia z 8:22 jakbys czytal niedawno informacje ze to miasto zaoszczedzilo 6mln zl bo nie bylo zimy to bys nie pisal glupot ze to Remondis zaoszczedzil bo to jest prywatna firma ktora urzad miasta wynajmuje do akcji zima i jak nie ma odsniezania to nie placa proste I ludzie zamiast pisac glupoty to najpierw pomyslcie!!

Gość • Piątek [03.02.2012, 18:29:44] • [IP: 88.156.233.***]

a czym ma zimą sypnąć...? kaszaą, ryżem? ? ?

Gość • Piątek [03.02.2012, 16:14:34] • [IP: unknown]

, , Pada śnieg i prószy w oczy, zima daje nam swój znak. Świat się w koło zauroczył...''

Gość • Piątek [03.02.2012, 15:03:11] • [IP: 95.129.226.***]

Coraz bliżej święta...Ale wielkanocne

Bździągwa • Piątek [03.02.2012, 14:56:09] • [IP: 31.63.210.***]

10:47 - W Mieszku nie jest zimno, tylko Wy jesteście zmarzluchy. Przydałby Wam się zimowy poligon na Okonku. W tedy możecie płakać, że jest zimno przy ―33℃. Teraz ta młodzież jakaś wychuchana, wydmuchana i * jest. Łapią byle infekcję, marzną przy 16℃, jacyś chodzą wystraszeni i delektują się byle jaką muzyką z kiepskich empetrójek.

Gość • Piątek [03.02.2012, 14:16:54] • [IP: 217.97.199.**]

Ja też biorę swojego słodziaka żeby sobie pohasał. Jak dobrze pójdzie to dołożymy coś brązowego i pachnącego do tej monotonnej bieli

Gość • Piątek [03.02.2012, 11:34:09] • [IP: 80.55.205.***]

Jest ślicznie. Własnie zabieram swojego psiaka, żeby zabarwił ten cudny, biały śnieżek na żółto.

Gość • Piątek [03.02.2012, 11:12:44] • [IP: 217.97.193.**]

Jest pięknie! Rowerzyści mogliby swoje rowery na ten czas zawiesić na kołku!

Gość • Piątek [03.02.2012, 11:08:33] • [IP: 80.54.123.***]

i znów zima zaskoczyła drogowców - bo skąd spodziewać się jej w lutym ;p;p;p Mimo wszystko pięknie jest na dworze :)

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:47:23] • [IP: 217.97.193.***]

drogi jak zwykle nieodśnieżone, chyba nikogo to już nie dziwi? Ale dlaczego w liceum (Mieszko) jest tak zimno, że dzieci siedzą w kurtkach?

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:14:07] • [IP: 93.94.190.**]

W NAWIAZ.DO wpisu z 2 II 12, GODZ.22:54: Rano 3 II było to, co rok temu, na szczęście odśnieżona ścieżka rowerowa wzdłuż ul.W.Polskiego, ale...NIEODŚNIEŻONA wzdłuż Konstytucji 3 Maja. Nie pojmuję, dlaczego tę ścieżkę z ul.Konst. się zawsze pomija...To taka świecka tradycja?bo rok temu tak było tydzień-dwa.

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:10:40] • [IP: 217.97.193.**]

no to nas zaskoczyła zima w lutym... ;]

Gość • Piątek [03.02.2012, 09:50:21] • [IP: 217.97.193.***]

dlaczego drogi są znowu nie odśnieżone? od 14 znowu będzie padać i wtedy to już masakra będzie !!

Bździągwa • Piątek [03.02.2012, 09:48:50] • [IP: 31.63.210.***]

A czy na Wyspiańskiego przy opuszczonym budynku nikt nie musi odśnieżać chodnika?

Gość • Piątek [03.02.2012, 09:31:51] • [IP: 217.97.193.**]

aby tradycji stało się zadość, wszedzie jest w miare odśniezone, ale na kawałku chodnika Matejki/100m/od sklepu obuwiniczego do Fornrtu. ..NIE...i tak od kilku dobrych lat nie tylko w zimie w lecie też syf nie sprzatany, może by ktoś mnie wytłumaczyl dlaczego ten kawałek chodniczka jest w takiej niełascem odpowiednich służb?

Gość • Piątek [03.02.2012, 08:58:33] • [IP: 80.54.123.***]

Tragedia z przejsciami dla pieszych!!A chodnik na Pilsudzkiego od Sadu do Zefirka to do kogo nalerzy!!Ludzie do pracy nie maja jak isc SKANDAL!!

Gość • Piątek [03.02.2012, 08:22:46] • [IP: 80.245.182.***]

Jeszcze więcej ŚNIEGU... a REMONDIS niech bierze sie do roboty zaoszczedzili tyle kasy ze stac ich teraz na odsniezenie chodnikow i ulic

Gość • Piątek [03.02.2012, 04:49:24] • [IP: 46.112.248.**]

Założę się, że i tak drogowcy będą zaskoczeni... Dopadało jakieś 20cm... ciekaw jest czy już odgarniają drogi...

Gość • Piątek [03.02.2012, 01:34:51] • [IP: 80.54.123.**]

a jak chodnik ma 70 cm i zostanie zasypany przez pług śnieżny? Jak ktoś złamie nogę, jest sam sobie winny. Trzeba się rozruszać, wysportować albo nie wyłazić z chałupy!

Gość • Piątek [03.02.2012, 00:52:22] • [IP: 88.156.232.***]

Pięknie.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:14:31] • [IP: 93.94.186.**]

ooo ide jutro na sanki

Bździągwa • Czwartek [02.02.2012, 23:10:42] • [IP: 31.63.242.***]

A niedawno widziałem jak polewaczka interweniowała na kogucie.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 22:54:16] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Czwartek [02.02.2012, 19:38] • [IP: 95.129.226.***] Jechałem dziś rowerem i jest tragedia. Miasto nic nie robi!! ROWEREM, ZIMĄ, PO SNIEGU ? ALE KRETYN !

Gość • Czwartek [02.02.2012, 22:32:42] • [IP: 31.63.107.*]

Wyjedzcie buraki w inne miejsca polski to zobaczycie prawdziwa zimę, a nie siedzicie w tej wiosce i płaczecie ze 2cm śniegu spadło.

Oglądasz 1-25 z 52
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■