░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.02.2012, 13:44:29] • Świnoujście

Mała rzecz, a cieszy

Mała rzecz, a cieszy

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Od dzisiaj w urzędzie miasta mamy, które będą chciały zmienić swojemu dziecku pieluchę, posiadają specjalnie ku temu przygotowany punkt z zamontowanym przewijakiem.

- Pomysł narodził się jak zawsze z życia. Do prezydenta przyszła niedawno z wizytą mama z małym dzieckiem i po prostu nie miała gdzie przewinąć niemowlaka- informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta.

Mała rzecz, a cieszy

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Punkt znajduje się obok toalety dla osób niepełnosprawnych, niedaleko wejścia do budynku urzędu przystosowanego dla wózków. Jest specjalnie oznaczony. Klucz można pobrać w Biurze Obsługi Interesanta. Znajdują się w nim nawet zastępcze pampersy.


Rzecznik Prezydenta Świnoujścia


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Mloda mama • Sobota [04.02.2012, 08:38:43] • [IP: 217.97.193.***]

No faktycznie wydarzenie!!W innych krajach np |Irlandii w kazdym supermarkecie, restauracji, centrum handlowym czy byle sklepiku sa takie pomieszczenia a unas to wydarzenie roku!!Mamy XXI wiek ludzie!!

Gość • Sobota [04.02.2012, 05:43:09] • [IP: 46.212.106.*]

no nareszcie coś przydatnego

Gość • Piątek [03.02.2012, 21:08:55] • [IP: 92.42.118.**]

jeszcze winda jest potrzebna bo w biurze interesanta nie wiele da się załatwić

Gość • Piątek [03.02.2012, 19:15:07] • [IP: 93.94.191.**]

MOZE I JEST PODJAZD DO URZĘDU MIASTA ALE DO SKARBÓKI TO JUZ ZAPOMNIELI

Gość • Piątek [03.02.2012, 08:26:34] • [IP: 88.156.235.***]

A pan K sprawdza poprawność wykonania.

Koktail • Piątek [03.02.2012, 07:27:26] • [IP: 93.94.184.**]

Super pomysł ! popieram brawo dla pomysłodawcy!

Gość • Piątek [03.02.2012, 01:29:49] • [IP: 80.54.123.**]

A co będzie z aromatami? Kędyż one będą się wydostawać?

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:43:50] • [IP: 80.245.189.***]

Podam prosty przykład" zdziczenia" pokoleń... REAL wiadomo Szczecin...Pokój dla" matek z dziećmi" rok98/99- to była bajka. ..czyściutko, klucz w" POKu", papierek, mydełko, umywalka, ciepła woda, prześcieradło 1-razowe, leżanka do karmienia.Następne lata to... koszmar. pozostawione pampersy (zasr.)na przewijaku, nawet trafiły się zużyte podpaski.OCZYWIŚCIE NIE W KOSZU... Na dzień dzisiejszy, pokój ten NIE ISTNIEJE wiadomo dlaczego... Tak samo będzie w budynku urzędu...I MIEJCIE PRETENSJĘ DO" SPOŁECZEŃSTWA"...czyli do siebie!!

Gość • Czwartek [02.02.2012, 22:17:25] • [IP: 92.42.118.***]

ale zaciecha...w każdym urzedzie, restauracji powinny byc zamontowane przewijaki.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:50:15] • [IP: 80.245.189.***]

na tej sali wielkiej obsługi interesanto to powinien być jeszcze kącik zabaw dla dzieci - jest tam wiele niewykorzystanego miejsca w tej sali

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:48:19] • [IP: 80.245.189.***]

Do Gościa [02.02.2012, 18:54] • [IP: 93.94.191.**] podjazd i wjazd dla wózków jest z drugiej strony Urzędu od ul.Pułaskiego. ..

Gość • Czwartek [02.02.2012, 20:20:09] • [IP: 88.156.234.**]

Taki przewijak jest od dłuzszego czasu w Restauracji Antykwariat przy ul. Paderewskiego.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 20:04:31] • [IP: 88.156.232.***]

ekstra sprawa, oby takich pomysłów więcej

Gość • Czwartek [02.02.2012, 19:59:57] • [IP: 195.117.222.*]

Przewijaki ważna rzecz ale równie ważne jest utrzymanie stałej czystości w toalecie.Niezależnie czy to jest rano czy w południe tam zawsze cuchnie, ijest brudno.Niech weżmie sprzatająca przykład z toalety w Uznam markecie, tam przewija sie dziennie setki jak nie tysiace ludzi i zawsze jest czysto

Gość • Czwartek [02.02.2012, 19:53:35] • [IP: 46.46.243.***]

a co ze stałą przeprawą bedzie tunel albo most czy nie??

Gość • Czwartek [02.02.2012, 19:42:12] • [IP: 95.129.226.***]

Czy Prezydent sprawdził przewijak, osobiście? hahaha

Gość • Czwartek [02.02.2012, 18:54:16] • [IP: 93.94.191.**]

jeszcze podjaz i wjazd dla wozkow w urzedzie powinien byc...

Gość • Czwartek [02.02.2012, 18:41:58] • [IP: 217.97.199.**]

Niemowląt jest coraz mniej, ale przewijak się przyda. Przybywa staruszków i będą tam mogli zmieniać sobie pampersy.

SZUWAREK • Czwartek [02.02.2012, 18:38:30] • [IP: 92.42.116.***]

do gościa ip 193.200.150 z godziny 14;31 szkodami ciebie trolu internetowy ciebie to chyba matka z gównen wysrała jak tak można mówić ściany gównem osrane z małymi dziećmi ty dabilu DO WŁAŚCICIELA TEGO FORUM BLOKUJ DEBILI CI PIRE...LĄ TAKIE PIERDY ŻAL MI TEJ ŚWINOUJSKIEJ POTOLOGI CIEBIE TO STARY POWINIEN W COMDOMIE NA MROZIE POWIESIĆ

Gość • Czwartek [02.02.2012, 17:42:36] • [IP: 95.41.132.***]

CZYŻBY ZBLIŻAŁY SIĘ WYBORY??

Gość • Czwartek [02.02.2012, 17:16:53] • [IP: 93.94.185.***]

Superr... chociaz moja córcia już nie nosi pieluch ale super ze zamontowali potrzebne są takie przewijaki bo latem jak latem nawet w wózku sie przebierze malucha ale zimą niestety dlatego coraz wiecej takich rzeczy przydało by sie :) super. ...

Gość • Czwartek [02.02.2012, 16:50:12] • [IP: 92.42.119.**]

czekamy na następne w miejscach publicznych i dziekujemy za ten pierwszy w naszym miescie

Gość • Czwartek [02.02.2012, 16:12:14] • [IP: 92.42.114.**]

Mam 82l. chodzę w pampersach czy takie duże zapasowe macie ? dacie mi klucz i znajdzie się ktoś miły co przewinie starszego pana.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 16:11:34] • [IP: 83.25.119.**]

to dobrze, że przewijak jest dla malutkich dzieci!!A jak mam pytanie jak kondycja Szpitala??Coś cicho !!Już jest prawdopodobnie około 19 mln długu.Czy to prawda?Czy jest prawdą, że oddział chirurgii nie ma ordynatora, bo odszedł dr Szczucki??A Wy wyskakujecie z przewijakami! Przewijaki, to normalność n każdej stacji benzynowej są!!

Gość • Czwartek [02.02.2012, 16:00:06] • [IP: 82.210.150.***]

stał się cud!!- JEDEN PRZEWIJAK. Znowu Rzecznik się mądrzy -chyba się napracował -pora na urlop.

Oglądasz 1-25 z 41
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■