░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.02.2012, 13:44:42] • Świnoujście

Policja ujęła złodzieja samochodów. Skradzionym autem jeździł po mieście

Policja ujęła złodzieja samochodów. Skradzionym autem jeździł po mieście

fot. Policja

Nieprawdopodobna sytuacja. Ktoś powiadomił policję, że zaparkowany samochód ma dwie tablice rejestracyjne. Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem auta, który tłumaczył, że zgubił kluczyki, ale nie był świadomy, że samochód skradziono. Zanim zdał sobie z tego sprawę, policja odzyskała auto i ujęła złodzieja.

To 26-letni Marcin K. Za dokonaną kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Mężczyzna, który jest właścicielem samochodu mówił policjantomk, że dzień wcześniej zgubił kluczyki do samochodu i mimo podjętej próby poszukiwań nie udało mu się ich odnaleźć – opowiada Dorota Małysa, rzecznik komendy miejskiej Policji w Świnoujściu. – Idąc kolejnego dnia do pracy nie zauważył jednak braku samochodu w miejscu, gdzie go pozostawił dzień wcześniej.

Policja ujęła złodzieja samochodów. Skradzionym autem jeździł po mieście

fot. Policja

Funkcjonariusze poinformowali właściciela pojazdu o zaistniałej sytuacji po czym mężczyzna udał się na komendę w celu złożenia stosownego zawiadomienia.

- W tym samym czasie policjanci zauważyli mężczyznę w skradzionym samochodzie próbujący oddalić się z miejsca postoju – relacjonuje D. Małysa. – Pojazd został zatrzymany do kontroli. Nieświadomy wiedzy policjantów, mężczyzna próbował się tłumaczyć, że zapomniał dokumentów pojazdu, że samochód jest pożyczony od kolegi którego nazwiska nie pamięta i że prawo jazdy zostawił w domu.

Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się, że dzień wcześniej znalazł kluczyki od samochodu, że on go przestawił z jednego końca miasta w drugi i że to on dokonał zamiany tablic rejestracyjnych. Za kradzież pojazdu 26-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Wtorek [07.02.2012, 11:24:40] • [IP: 95.129.228.***]

ty uchol to ty i twoja stara ja do tej sprawy zostalem sam i nikogo za soba nie pociagnelem

Gość • Piątek [03.02.2012, 22:59:35] • [IP: 88.90.81.***]

mam nadzieje że ten śmieć pójdzie siedzieć nie na pięć ale na dziesięć lat, takie g..no trzeba sprzątać z ulic naszego miasta, jest pole do popisu dla wymiaru sprawiedliwości

Gość • Piątek [03.02.2012, 21:04:47] • [IP: 92.42.118.**]

a jednak kradną w s-ciu

Gość • Piątek [03.02.2012, 19:57:53] • [IP: 83.21.16.***]

jeśli to Kry...ak to i tak nie pójdzie siedzie bo to Świnoujski UCHOL

VVV • Piątek [03.02.2012, 15:15:02] • [IP: 95.129.228.***]

Gość • Piątek [03.02.2012, 13:44] • [IP: 89.77.39.**] Zgadzam się :)

Gość • Piątek [03.02.2012, 15:11:48] • [IP: 46.169.255.***]

Do żonki właściciela pojazdu: Nie przegrał w karty, a kluczyki z pilotem znalazłem pod autem. Nie rób afery biedakowi. Po za tym dobra pszczółka ta twoja furka ;)

Gość • Piątek [03.02.2012, 15:09:49] • [IP: 109.243.2.***]

Poniosło Cię Marcin bez kitu;-)))

Gość • Piątek [03.02.2012, 13:44:31] • [IP: 89.77.39.**]

zarówno właściciel jak i (tym bardziej) złodziej inteligencją nie błyszczą..

Gość • Piątek [03.02.2012, 13:32:49] • [IP: 178.238.251.***]

Złodzieje to najgorsze '' barachło ' w każdym społeczeństwie. Bez serc, bez ducha.

Gość • Piątek [03.02.2012, 12:30:51] • [IP: 92.42.118.**]

o kurde ja tez mam dwie tablice idę jedną zdjąć bo mnie za złodzieja wezmą

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:49:31] • [IP: 80.245.184.**]

a autko widac po przejsciach

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:49:01] • [IP: 80.245.184.**]

DUBY smalone- znaczy 'mówić coś niedorzecznego, wygadywać głupstwa, brednie, bzdury, androny'. Pewnie chodzi o DYBY- w średniowieczu: kłody lub deski z otworami, w które zakuwano ręce i nogi więźnia

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:13:21] • [IP: 84.136.167.***]

Szkoda, że mu się kiełbasek nie zachciało. Na złodzieja kiełbasek wydawano tu najcięższe wyroki ale okazuje sie po raz któryś z rzędu, że prawdziwi złodzieje mieszkają w Polsce, bo jak kradną to 3 auta Audi za jednym zamachu (jak ostatnio ci zatrzymani w Swinoujściu).

Gość • Piątek [03.02.2012, 09:19:01] • [IP: 80.245.190.**]

Jakis Dekiel co kradnie auto i smiga legalnie po miescie !! brawo !!

Bździągwa • Piątek [03.02.2012, 09:02:51] • [IP: 31.63.210.***]

00:07 - Nadzieja matką - wiesz kogo?

Gość • Piątek [03.02.2012, 01:32:34] • [IP: 80.54.123.**]

pręgierz/duby/chłosta publiczna - to może być za mało. Pięcioletnie ciężkie roboty publiczne, wtedy nie będzie kosztów utrzymania.

Gość • Piątek [03.02.2012, 00:07:15] • [IP: 80.245.189.***]

A miałem cichą nadzieję, że bździąg-noja, tu nie będzie... Popieram swoją opinię, na " ten-tego" temat... a co się tyczy auta. To za kradzież = pręgierz/duby/chłosta publiczna...

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:11:04] • [IP: 80.54.123.**]

Ktoś powiadomił policje ze samochód ma 2 tablice rejestracyjne :) buahaha a normalnie to ma 3 :)

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:35:28] • [IP: 95.129.228.***]

TO JAK TO KU..A JEST.BO NAPISANO ZE POLICJA UJELA ZLODZIEJA SAMOCHODOW.A SAMOCHOD ZGINOL 1. WY SAMI W TYM ARTYKULE NAKRECACIE.PO TO JESTESCIE?? TO GRATULACJE.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:31:33] • [IP: 178.238.251.***]

każde auto ma dwie tablice.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:02:28] • [IP: 92.42.118.**]

niezła ściema z tymi kluczykami znalazł kluczyki i wiedział od jakiego auta są? jak policja w to uwierzyła to znaczy że każdy kit łykną.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 20:51:58] • [IP: 92.42.113.***]

Bracia KRYŚ