░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.02.2012, 20:05:12] • Świnoujście

Sam założył blokadę. Czy to sposób na złodziei aut?

Sam założył blokadę. Czy to sposób na złodziei aut?

fot. iswinoujscie.pl

Pomstujemy kiedy Straż Miejska zakłada blokady na koła naszych samochodów. Z reguły za złe parkowanie. Tego jednak jeszcze nie było – aby kierowca sam sobie założył blokadę. Jak się domyślamy miał to być sposób (skuteczny) na złodziei.

Czytelnik, który przesłał nam to zdjęcie, pisze, że samochód stał zaparkowany przez dwa tygodnie. W tym czasie być może właściciela nie było w mieście.

Sam założył blokadę. Czy to sposób na złodziei aut?

fot. iswinoujscie.pl

- Zaoszczędził na strzeżonym parkingu i miał pewność, a jeśli nie, to przynajmniej większy spokój, że nikt nie ukradnie mu samochodu – mówi jeden z mieszkańców. – Mógł się jednak wcześniej zorientować, że w Świnoujściu auta nie giną.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 38

Bździągwa • Piątek [03.02.2012, 23:12:04] • [IP: 31.63.210.***]

Szkodą, że sobie tego koła nie przyspawał.

Gość • Piątek [03.02.2012, 16:11:58] • [IP: 80.245.178.**]

W Świnoujściu nie kradną samochodów;)! A artykuł z wczoraj o skradzionym samochodzie :P

Gość • Piątek [03.02.2012, 15:34:53] • [IP: unknown]

Co sie tu dziwic, kiedy pelno zlodziejstwa i chamstwa na tym swiecie. W sumie dalo mi to do myslenia i zamierzam sam w przyszlosci w ten sposob zabezpieczyc auto, kiedy wjade do polski. Gratulacje dla tego pana. Gratuliere zu Ihrer Idee Herr Autofaher aus Deutschland.

Gość • Piątek [03.02.2012, 13:08:03] • [IP: 80.245.190.**]

auta giną gina ;)

Gość • Piątek [03.02.2012, 12:27:27] • [IP: 178.238.252.**]

Jak nie kradną co wy piszecie.Jak tylko nadarzy się okazja to biorą co się da.Czytajcie dobrze Świnoujście..

Gość • Piątek [03.02.2012, 11:39:08] • [IP: 80.245.186.***]

coś śmierdzi mi tu łapami pontona :) heheh

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:49:25] • [IP: 80.245.190.**]

A CZY O NIE STOI W ZATOCE TYLKO DLA AUTOKAROW ? PLATNEJ W DODATKU.

Gość • Piątek [03.02.2012, 10:23:28] • [IP: 178.238.247.***]

Nie...no chetnych na jume TAAKIEJ fury sa na pewno setki jak nie tysiace...fura wprost z szybkich i wscieklych. ..emerytow!!

Gość • Piątek [03.02.2012, 08:33:04] • [IP: 88.156.233.***]

gdyby sznurkiem obwiązał to by była sensacja..a tak..? ? ? ?

Gość • Piątek [03.02.2012, 06:56:59] • [IP: 80.54.123.**]

co taki wampir jak Agatowska moze miec pojecie o ekonomi? zenada

Gość • Piątek [03.02.2012, 03:04:20] • [IP: 88.156.235.***]

Auto jest własnością niemieckiego kuracjuszai jest zaparkowany przed hotelem w którym przebywa i widocznie uznał ze ostrożności nigdy nie za wiele :)

Gość • Piątek [03.02.2012, 01:36:05] • [IP: 80.54.123.**]

przypomina to trochę skoble na kierownicę i wajchę od biegów.

MMM • Piątek [03.02.2012, 01:01:36] • [IP: 80.54.123.**]

na Warszowie 3 letniego audika skradziono jakieś 2 lata temu słuch po nim zaginął wiec jednak kradną

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:11:31] • [IP: 93.94.186.**]

Ze Świnoujścia to nie da rady wywieźć kradzionego auta chyba że przez Niemcy ale też jest ryzyko złapania przez policję czy to na przeprawie promowej czy u sąsiadów zza zachodniej granicy.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:11:29] • [IP: 80.245.179.***]

we wsi zawrzało...

Gość • Czwartek [02.02.2012, 23:08:33] • [IP: 178.238.251.***]

Nie tyle o auto chodzi co o koła.Do mnie rodzina przyjechała z niemiec i w nocy koła ukradli!Przezorny niemiec, może już kiedyś koła stracił, pomyślał, że trzech nie ukradną!Jak widać, zainteresowanie autem jest:)

Gość • Czwartek [02.02.2012, 22:50:46] • [IP: 80.245.181.***]

W tym Świnoujściu to niedługo nie będzie można się wysrać, bo wszędzie pełno czytelników.

Maślankiewicz • Czwartek [02.02.2012, 22:25:20] • [IP: 213.186.90.*]

Gościu [IP: 83.11.104.**]! Temperatura to się może zdarzyć. A jaką masz kupę?

Bździągwa • Czwartek [02.02.2012, 22:23:02] • [IP: 31.63.242.***]

Jaki Typ?! Ja nie mogę. . Normalnie wygrał w chooy. hehe

luk • Czwartek [02.02.2012, 22:14:48] • [IP: 178.36.187.***]

Mógł się jednak wcześniej zorientować, że w Świnoujściu auta nie giną. www.iswinoujscie.pl/artykuly/21064/ :P

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:58:26] • [IP: 93.94.185.***]

to samochód z berlina stoi tam już od dawna

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:54:34] • [IP: 80.245.178.***]

lolodolo • Czwartek [02.02.2012, 21:02] • [IP: 80.245.178.***] niemcy maja 2 mosty na wyspie uznam, swiat nie koncy sie razem z tablica przekreslonego swinoujscia.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:53:12] • [IP: 92.42.114.***]

lolodolo - trafienie w"10" - wot zwykła prymitywna swołocz.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:43:15] • [IP: 93.94.184.***]

Najskuteczniejszy sposób to ZEDER i GPS.

Gość • Czwartek [02.02.2012, 21:38:36] • [IP: 172.16.8.***]

Guten Tag - kmiocie! Nasz cel to auta - nie autka.

Oglądasz 1-25 z 38
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■