POGODA

Reklama


Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Sobota [26.11.2011, 07:16:41] • Świnoujście

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

fot. istockphoto.com

Świnoujskie biuro SLONECZNIE.PL zaproponowało swoim klientom niezwykły konkurs. Wystarczy, że zarejestrują w kadrze ciekawe miejsca, które odwiedzili i zechcą podzielić się tak utrwalonymi wspomnieniami, a w kolejną podróż mogą wyruszyć z nowoczesnym aparatem fotograficznym albo kamerą full HD marki Samsung.

Wystarczy sięgnąć do domowego archiwum foto. Na pewno w niejednym znajda się zatrzymane w kadrze obrazki z naszych fantastycznych podróży. Organizatorzy podkreślają przy tym, ze nie zależy im na fotografiach zrobionych wyłącznie na egzotycznych wyspach, tysiące kilometrów od Polski. Może to być napotkana na górskim szlaku urokliwa bieszczadzka chata, albo trzcinowiska nad Zalewem Szczecińskim. Liczy się ujęcie, zarejestrowanie umykającej chwili albo urokliwego miejsca, niezwykłej budowli , a może urzekającej przyrody czy charakterystycznych osób spotkanych na szlaku.
Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy spostrzegawczość, uchwycenie chwili.

Organizator konkursu, firma słonecznie.pl istnieje już siódmy rok. Ma swoją siedzibę w Świnoujściu, w budynku Centrum „Uznam” przy ul. Grunwaldzkiej ale – jak sama nazwa wskazuje – prowadzi także serwis internetowy pod adresem www.slonecznie.pl Tam też odsyłamy zainteresowanych konkursem albo… podróżowaniem.


Zaktualizowano: Niedziela [27.11.2011, 14:54:58]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Momin • Czwartek [18.10.2012, 17:30:21] • [IP: 177.23.120.*]

Czegoscik powinien sie mlcooth bac.Zastraszonymi latwiej manipulowac.Jakos malo zastraszone ludziska sa.W przyszlym roku, a moze za latka dwa ogloszaw mendiach ze trza sie zaszczepic na krokodylagrypkie, a moze bocianowa grypke. Kto wie? ps Siem prawie wzion i wzruszyl ja troska Ody o Polakow, a raczej zdrowotnoc z powodu swinskij grypki.No i koncerny farmaceutyczne tyz potrzebuja z czegos zyc, nie?

slonecznie_pl • Piątek [23.12.2011, 20:06:16] • [IP: 77.253.205.**]

Wygrane prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.slonecznie.pl/page/konkurs

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:45:05] • [IP: 31.63.233.**]

10:04 - Lisz ruf[!]

Gość • Piątek [02.12.2011, 18:56:20] • [IP: 88.156.233.**]

konkurs może i fajny ale zdjęcia zamieszczają całe rodziny, normalna familiada

Gość • Piątek [02.12.2011, 12:58:59] • [IP: 80.245.186.**]

"Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46] • [IP: 80.245.178.**] taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D " NO TAK WSZĘDZIE TEN GÓW---NY FACEBOOK

Gość • Wtorek [29.11.2011, 08:28:37] • [IP: 80.53.104.**]

jestem klientem biura" Słonecznie", ale nie uznaję facebooka. wieć jestem dykryminowany i muszę zmienić biuro podróży

Gość • Niedziela [27.11.2011, 10:04:45] • [IP: 80.245.190.**]

O !! , , bżdziągwa, , !!

Gość • Niedziela [27.11.2011, 09:40:13] • [IP: 80.245.182.**]

pic na wodę, fotomontaż, gdzie ten gość ma włosy pod pachą?

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:49:59] • [IP: 80.245.178.***]

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy! A potem spodziewaj się wizyty" skarbówki" jeśli jesteś zarejestrowany jako" bezrobotny" i pobierasz zasiłek :-]

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:47:05] • [IP: 10.1.1.**]

na zdjeciu z facetem fajna lustrzanka a do wygrania zwykła cyfrówka :/

Gość • Sobota [26.11.2011, 12:52:25] • [IP: 178.238.247.**]

w d...e jak wszyscy

Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46:51] • [IP: 80.245.178.**]

taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:32:00] • [IP: 178.238.247.***]

Wlasciciel konkretny zna sie na tym co robi, zawsze poleci cos fajnego i taniego. Pani za to nigdy nie zorientowana o co kaman, ciagle nieobecna. Ale tak juz jest! Zycie !co zrobic dobrze ze ktos jednak czuwa :) pozdrawiamy :)

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:27:41] • [IP: 217.97.199.**]

Moze byc Dargobadz?

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:18:51] • [IP: 92.42.118.**]

przecież masz odnośnik do strony w artykule a tam zakładka konkurs.Nie bój się myśleć to nie boli.

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:15:44] • [IP: 92.42.117.***]

Chcesz wygrać kamerę Full HD lub aparat fotograficzny Samsung? Co należy zrobić? - dołącz do naszych fanów na facebooku ->kliknijkliknij

Bździągwa • Sobota [26.11.2011, 08:56:36] • [IP: 31.63.255.***]

Pozwolę, żeby sobie ktoś inny wygrał, a nie znowu ja.

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:36:41] • [IP: 31.63.227.**]

Gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu?

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:09:53] • [IP: 93.94.188.**]

A gdzie mam wysłac zgloszenie jakis adres emilowy albo cokolwiek halo??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w poniedziałek, 18 listopada o godz. 17:00 na spotkanie z „Teatrem przy stoliku”. Jest to unikalna forma teatralna prezentowana przez grupę aktorów w bibliotekach całego kraju. Wszystkich miłośników teatralnych spotkań zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Uwaga. Awaria sieci wodociągowej. W związku z awarią dziś 13 listopada 2019 r., w godzinach 16.00 – 22.00, nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych przy ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku od ulicy Wilków Morskich do Lechickiej). ZWiK Świnoujście ■ Bardzo ważne spotkanie: Koncepcja zarządzania ruchem. W środę 13 listopada 2019 r. w sali teatralnej MDK przy ulicy Matejki zaprezentowana zostanie „Koncepcja systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu. Wyzwania miasta Świnoujście w perspektywie uruchomienia tunelu pod Świną”. Początek o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■