░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

Organizator • Piątek [05.11.2010, 16:08:52] • Świnoujście

Krew dla Ani

Krew dla Ani

fot. istockphoto.com

Krew ratuje życie - to nie slogan reklamowy. To prawda, która dotknęła teraz jedną z naszych koleżanek - Amazonkę Anię. Ania trzy lata temu walczyła z rakiem piersi. Przez cały czas choroby wspierałyśmy Ją w walce. Teraz walczy z białaczką - przez 7 tygodni musi codziennie dostawać krew. My - jej koleżanki - nie możemy Jej pomóc.

Nasza krew nie może być dla niej lekiem. Dlatego APELUJEMY do wszystkich, którzy ten bezcenny lek mogą ofiarować naszej chorej koleżance. Każdy może zostać bohaterem ratującym życie Ani. Jedyne co trzeba zrobić to oddać krew ze wskazaniem: Krew dla Anny Jarych Szpital Kliniczny Unii Lubelskiej Klinika Hematologii. Pomóżcie Ani wygrać walkę z chorobą !!!

W imieniu Świnoujskich Amazonek dziękujemy za pomoc ludziom z wielkim sercem.

Zarząd Amazonek


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 22:08:07] • [IP: 212.2.96.**]

Jeszcze prosba, zaswiadczenia otrzymane po oddaniu krwi najlepiej jakby wrocily do mnie. Proszę o kontakt 663080073, córka Ani.

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 21:30:04] • [IP: 89.76.217.***]

dziękuję jesteś wielki, córka Ani

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:40:13] • [IP: 95.129.228.***]

byłem, oddałem.czekoldę i wolny dzień dostałem.czuję śię bardzo dobrze bo mogłem pomóc Ani.

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 19:10:55] • [IP: 95.129.228.***]

można w stacji krwiodawstwa.

Gość • Poniedziałek [08.11.2010, 15:00:14] • [IP: 81.190.41.**]

Jestem ze szczecina. Gdzie mam oddać krew? W Szpitalu czy w Stacji Krwiodawstwa ?

Gość • Niedziela [07.11.2010, 19:24:25] • [IP: 89.76.217.***]

jeśli mogę: dziś wieczorem - tylko dziś - Ania dostanie 1.5litra krwi jutro rano jeszcze 0, 5l razem 2litry krwi = taką ilość oddają 4 osoby. Wyobraźcie sobie zatem ile osób z dobrym serduszkiem musi oddać krew aby móc pomóc Ani, mojej mamie...

Gość • Niedziela [07.11.2010, 06:42:15] • [IP: 95.129.228.***]

bardzo proszę o czynną odpowiedż na apel KREW dla ANI. (gadanie zostawcie dla polityków) z poważaniem-wiesław jarych.

Gość • Niedziela [07.11.2010, 06:33:32] • [IP: 95.129.228.***]

wystarczy być zdrowym-każda grupa krwi jest dobra.

Gość • Sobota [06.11.2010, 23:33:56] • [IP: 95.129.226.***]

a jaka to ma byc grupa krwi? prosze o informacje

Gość • Sobota [06.11.2010, 20:06:18] • [IP: 93.94.185.***]

jak masz pisać głupoty nie pisz nic idioto

Gość • Sobota [06.11.2010, 13:01:45] • [IP: 80.245.176.*]

Czyżby chodziło tu o Anię z zielonego wzgórza ??

nie_polityczny • Sobota [06.11.2010, 12:09:04] • [IP: 46.112.182.***]

Do gościa z godz. 09:45 - przy kazdej dzialanosci sa ponoszne koszty, przeciez osoby pracujace nie beda z wlasnej kieszeni pokrywac kosztow ponoszonych przez stacje. Kazdy logicznie myslacy domysla sie, ze sa pozniej rozliczenia pomiedzy zainteresowanymi" firmami". Nikt Cie nie zmusza do oddawania na sile krwi...

Gość • Sobota [06.11.2010, 09:45:05] • [IP: 80.245.183.***]

stacja krwoiodastwa pozniej sprzedaje ta krew dla szpitali odzialow ratunkowych niema nic za darmo 400 ml krwi stacja kasuje szpital okolo 380 zl osocze okolo 200 zl nie ludzcie sie ze jak ktos pilne potrzebuje krtwi to ja dostaje pierw kasa pozniej krew tak samo jak w handlu a ludzie ostatnio malo zdaja krwi weic stacja malo zarabia czysta reklama dzwignia handlu a skad ta wiedze ma 11 lat w pogotowiu heheheh

Gość • Sobota [06.11.2010, 08:34:19] • [IP: 93.94.185.***]

Trzeba być zdrowym a wiek od 18 wzwyż

Gość • Sobota [06.11.2010, 08:32:24] • [IP: 93.94.185.***]

Można oddać krew już od 18 roku życia

Gość • Piątek [05.11.2010, 22:23:34] • [IP: 92.42.116.**]

Dodać należy że w tym dniu dawca ma dzień wolny od pracy !! Nie wiem tylko jakie jest ograniczenie wiekowe, czy ktoś moze wie ?

Gość • Piątek [05.11.2010, 21:48:43] • [IP: 93.94.185.***]

to jest wspaniała nasza koleżanka bardzo życzliwa dla wszystkich.Trzymaj się Aniu

Gość • Piątek [05.11.2010, 21:38:05] • [IP: 80.245.184.**]

ta ania ile ma lat?

Gość • Piątek [05.11.2010, 21:06:19] • [IP: 178.238.253.**]

Czy osoba starsza może oddać krew, jakie warunki muszą być spełnione.

Krwiodawca 0Rh + • Piątek [05.11.2010, 17:24:31] • [IP: 178.238.250.***]

Świnoujski oddział RCKIK znajduje się przy ul. Mieszka I nr 4 (obok szpitala miejskiego). Czynny jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Rejestracja dawców odbywa się w godzinach 8.00-12.00.

nie_polityczny • Piątek [05.11.2010, 17:22:48] • [IP: 80.245.188.***]

Do gościa z godz. 16:44 - Alez napisales, troszke trza ruszyc szare komorki i odrazu zatrybia, ze krew oddaje sie w stacji krwiodastwa kolo Szpitala Miejskiego w Świnoujściu. Wystarczy w momencie zgloszenia sie do rejestracji podac haslo, w tym przypadku dla Ani i panie z rejestracji juz beda wiedziec co dalej zrobic... Osobiscie bym oddal, ale ostatnio bylem w piatek 29 pazdziernika, takze dopiero moge za 8 tygodni zgodnie z przepisami moge oddac krew. Mimo wszystko trzymam kciuki aby kolejna akcja sie powiodla...