POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [16.04.2010, 09:11:37] • Świnoujście

Radiowóz uderzył w motocykl

Radiowóz uderzył w motocykl

fot. Czytelnik

Policjant na ulicy Grunwaldzkiej zatrzymał radiowóz i zaczął cofać. Prawdopodobnie nie zauważył w lusterkach jadącego za nim motocyklisty. Tyłem policyjnego fiata uderzył w motocykl. Funkcjonariusz zostanie ukarany mandatem.

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek nad ranem. Na szczęście motocykliście nic groźnego się nie stało. Ucierpiał jedynie jego pojazd. Na miejsce przyjechali policjanci ruchu drogowego.
- Policjanci podczas patrolowania miasta w pewnym momencie zauważyli coś niepokojącego na parkingu – tłumaczy mł. asp. Małgorzata Śliwińska ze świnoujskiej policji. - Zaczęli cofać i najechali na jadącego za nimi motocyklistę – dodaje.
Kierujący radiowozem policjant zostanie ukarany mandatem.


komentarzy: 209, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 209

Gość • Piątek [17.09.2010, 12:38:53] • [IP: 213.218.206.**]

sss

Gość • Piątek [30.04.2010, 00:54:09] • [IP: 80.245.179.***]

powinni stracic prawo wykonywania zawodu

Gość • Wtorek [27.04.2010, 14:13:17] • [IP: 213.112.158.***]

madatem ?? do pierdla z nim !!

Gajowy • Piątek [23.04.2010, 22:11:11] • [IP: 109.243.14.**]

buahaaaa jaka policjantka HAAAAAAAA wez sie schowaj..

Raichskanzler • Środa [21.04.2010, 09:57:58] • [IP: 80.245.182.***]

ot przytrafilo sie, kazdemu moze sie zdazyc

Gość • Poniedziałek [19.04.2010, 21:53:05] • [IP: 83.21.162.**]

dobrze mu tak im też mandaty się należą

Gość • Poniedziałek [19.04.2010, 11:52:23] • [IP: 93.94.185.**]

ciekawe ile tego mandatu dostal jak by motocyklista wjechal w radiowoz to by afera byla a policjant tylko mandacik heh

Motocyklistka • Niedziela [18.04.2010, 22:57:23] • [IP: 93.89.199.***]

Do Gość • Piątek [16.04.2010, 14:20] • [IP: 80.54.123.**] Będe bronic tego i innych motocyklistow, bo są to zwykli ludzie i nie jeden z nich ma auto i nawet nie powiedzielibyscie o zadnym, ze to wariat.. A dzieci póki co jeszcze nie mam, ale nie wkręcajcie kitów, że przez odgłos motorów nie mogą spać, bo jeśli słyszycie auto z włączonymi kogutamu czy tez syreny, to co jakoś to nie budzi Waszych pociech? Co wy je sterylnie chcecie wychowac?

104 • Niedziela [18.04.2010, 08:17:55] • [IP: 92.42.116.**]

ale ta policjatka calkim calkiem a jak mnie kiedys spisywali to jej (partner) byl widocznie zazdrosny i prubowal udawac szeryfa cos w tym musi byc wiosna? czy co. ..pozdro

Gość • Niedziela [18.04.2010, 07:27:13] • [IP: 80.245.185.**]

znam tego motocyklistą nie jest piratem, tylko głopi chowając się za tak szerokim samochodem

Gość • Sobota [17.04.2010, 15:49:15] • [IP: 80.245.185.***]

MORE SMERFA ZOBACZYL BO PEWNIE NIE BIALE MYSZKI

Gość • Sobota [17.04.2010, 13:52:52] • [IP: 92.42.119.***]

hahahaha i pewnie mu mandat dali ? ; o

jolii • Sobota [17.04.2010, 13:12:02] • [IP: 84.159.173.***]

ahahahhahaha wlepial wilk razy kilka...:)

Gość • Sobota [17.04.2010, 10:58:16] • [IP: 80.54.123.***]

hahahaha jaki głupi ten policjant wjechał w motocyklistę xd

Gość • Sobota [17.04.2010, 10:10:10] • [IP: 95.129.228.***]

mam pytanie do Pani z policji czy powodujący kolizję policjant otrzyma 6 punktów karnych za spowodowanie kolizjii proszę publicznie bez wstydu to powiedzieć

Gość • Sobota [17.04.2010, 07:40:07] • [IP: 83.31.182.***]

...no prosze, dwie liniie ciągłe, a ONI cofają!! Parkują na przystankach, bo wysokczył po pizzę, wjeżdżaja na chodnik przy chińskiej, blokując go dla pieszych, bo trzeba coś zjeść, . ..no ale komu wolno to wolno...a Ty biedny motocyklisto bedziesz maiłą teraz przechlapane, będą |Cię namierzać...bo to Twoja wina.

Gość • Sobota [17.04.2010, 07:27:02] • [IP: 80.245.185.***]

Kierujący radiowozem policjant zostanie ukarany mandatem.buahsuahsu

Gość • Sobota [17.04.2010, 07:26:07] • [IP: 80.245.185.***]

hahahahaha jeszcze ta Policjantka busahsuahsuahsu jakie zalamanie ;D

Antypierdziawkowiec • Sobota [17.04.2010, 06:44:05] • [IP: 88.156.233.***]

Wryyy, wrrrry, wrrry i pierdut !

Gość • Sobota [17.04.2010, 01:12:18] • [IP: 92.241.215.**]

ciemnogrod

Gość • Sobota [17.04.2010, 00:17:44] • [IP: 80.54.123.**]

v Na dodatek jak jedziesz za kimś i nagle zaczyna cofać to pierwsza myśl jak by tu uciec a nie jak włączyć klakson. Nie którzy nie wiedza co piszą albo jedzą tylko rowerami.

Gość • Piątek [16.04.2010, 22:55:35] • [IP: 92.42.112.***]

do Rozbawiony • Piątek [16.04.2010, 21:10] • [IP: 92.42.116.***], jeździłeś kiedyś motocyklem?? owszem jest klakson ale zbliżając się do jakiegoś pojazdu, używa dwóch dłoni jedną operujesz sprzęgłem drugą hamujesz, mało doświadczony motocyklista nie będzie umiał jeszcze w tym czasie przyciskać włącznik klaksonu